Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale tak jeszcze patrzac prawdzie w oczy to taki magisterek jak nie zostanie na uczelni to ma już troche "przewalone" obecnie to się szuka ludzi co potrafią konkretnie coś zrobić. Narazie uczę się na polibudzie ale jeżeli odpadne w jakims semestrze to odrazu inwestuje w kursy (dokładniej to chyba operatora CNC lub spawacza MAG) i będe czekał na cud albo chociaż jakis staż. Paru moich kolegów nie pozdawało matury i jak wiadomo zakonczyli edukacje. Kilku z nich pracuje za ok 1800-2000 zł, a kilku od maja 2011 siedzi bez pracy. Ci co pracują mieli właśnie zrobione konkretne kursy. A są też i tacy co im tatusie i mamusie pozałatwiali dobrze płatną pracę lub ci co sa już ustawieni na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, kolego zależy jaka praca za te 1800 zł...

 

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-14:30, transport do firmy zapewnia pracodawca, produkcja żywności. Ogólnie płaca zależna od stażu i obowiązków, od 1300-1400 i do tych 1800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiść ludzi :wallbash: już któryś raz przednia szyba w jaguarze i innych trochę lepszych samochodach pod kościołem została opluta Oo
Dlatego stawiajac auto pod kosciolem czy w moherowej dzielnicy zawsze krece sie niedaleko auta przez jakies 5 min. Jak masz duze kieszenie to najlepiej z kluczem do kol w reku. Po prostu zesto takie sytuacje mozna wyczuc z daleka nosem.

Apropos kosciola - najciemniej jest zawsze pod latarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod szkołą to i tak dobrze, że tylko pluli, nie wiem jak u ciebie ale umnie bywały akcje typu: Przestawienie auta tyłem do przodu, wysmarowanie smarem całego nadwozia, rysowanie sfastyki na przedniej szybie masłem z kanapki, odwracanie do góry nogami tablic rejestracyjnych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No umnie też były i w niczym to nie przeszkadzało :P. Nie wszędzie zapisują obraz z kamer. Tak jeszcze co do kamer to była taka akcja, że ziomkowi wybili szybe na parkingu z monitoringiem. Poszedł na policjie i zapytał o monitoring, odpowiedzieli mu, że kamera tam jest tylko po to aby osoba monitorująca to mogła wezwać policje i nic wiecej. Ale jak widać nikt na czas jej nie wezwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwracanie do góry nogami tablic rejestracyjnych

To i tak nie tak źle, na sggw dobrych kilka lat temu cały samochód odwrócili do góry nogami.

 

Wg mnie to jakaś masakra z tym opluwaniem, nie wspominając o niszczeniu czyichś samochodów świadcząca o inteligencji i kulturze( o ile w ogóle można w takich przypadkach mówić o jakiejkolwiek kulturze :o) osób co tak robią, tylko dlatego, że komuś się lepiej powodzi. Ja osobiście ludzi mogących sobie pozwolić na drogi samochód, wypasiony dom czy w przypadku Naszej forumowej społeczności drogie kosmetyki do aut szanuje i podziwiam, bo wiem ile trzeba pracować, aby móc sobie pozwolić na takie luksusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jodan, no własnie nie we wszystkich przypadkach ciężka praca oznacza spore zarobki. Do takich osob przyznam szczerze czuję zawiśc ale tłumie ją w sobie, nigdy w zyciu nie zdecydowal bym się na jakieś prymitywne działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie we wszystkich przypadkach ciężka praca oznacza spore zarobki

To już inna sprawa, mimo wszystko nie umiałbym podejść i zniszczyć czyjąś własność tylko dlatego, że mu się lepiej powodzi, a to w jaki sposób się tego dorobił... :o jak to mówią, kombinować też trzeba umieć, ewentualnie pierwszy milion trzeba ukraść :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiałbym podejść i zniszczyć czyjąś własność tylko dlatego, że mu się lepiej powodzi

Ja tez

jak to mówią, kombinować też trzeba umieć, ewentualnie pierwszy milion trzeba ukraść

Albo dobrze się urodzić. Sposobów jest sporo ale mniejsza z tym :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakonczyc ten temat bo szkoda sobie psuc nerwow.

Sugeruje zabawe, jak oduczyc sasiadow/znajomych takich akcji.

 

1. Kamerka 24h dookolna zamontowana w srodku.

2. Odwdzieczenie sie w podobny sposob wszystkim sasiadom (odppwedzialnosc zbiorowa)

3. Klucz do kol i przykladne jego uzycie w przypadku zlapania na goracym uczynku.

4. Klamki pod napieciem (na tych co lubuja sie w smarowaniu klamek g...m)

5. ...

 

Dopisujcie swoje propozycje.

W ramach odreagowania przynajmniej wyzyjemy sie w topicu zamiast w realu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy jak wracałem do domu przez Kobyłkę ulica Napoleona wyglądała dosłownie jak po przejściu tornada znaki,kosze na śmieci,reklamy wszystko było powyrywane nawet szlaban na przejeżdzie kolejowym połamali.Byli tak bezczelni że znaki położyli na ulicy odblaskową stroną do ziemi przez co gościu jadący przede mną nie zauważył tego i przejechał,szczęscie że miałem spory odstęp od niego i prędkość nie duża co uchroniło mnie od najechania nad znak.

Weż teraz zostaw samochód na noc przed domem na ulicy,ciekawe gdzie była policja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.