Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kamilgt, ale to Twój samochód, a A3 mojej matki. Więc dawać i prosić to za wiele.

Ciekawe jak to będzie wyglądać, od kupna A3 matka ani razu jej nawet nie próbowała umyć (ponad 2 lata) więc będzie nieźle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka... Ostatnio woskowałem maskę w passacie taty i akurat sąsiadka przechodziła jak leciałem finishem. Parę godzin później wróciła, jak nakładałem RainX'a w mamy Volvie i rzuciła: jeszcze pan ten samochód poleruje? Dopiero jak jej powiedziałem, że to inny to zauważyła :lol:

No ja rozumiem, że oba czarne, ale na tym koniec podobieństw ... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba/osoby, które postanowiły uporać się z samochodami zaparkowanymi na chodniku. Z jednej stron dobrze, że chcą zrobić z tym porządek, ale metody w jaki sposób to robią już nie są fajne :?. Na początku były telefony na SM i nalepki na szyby- to było ok, następnie zaczęli mazać sprayem po szybach :thumbdown: - już gorzej, ale udawało się to zmyć.

Dzisiaj natomiast już przegięli, a mianowicie urwali lusterko w samochodzie sąsiada :wallbash:. Mam nadzieję, że "parkingowi" nie pójdą jeszcze o krok dalej nie zaczną podpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pod tym względem to ryba, bo auto stoi na parkingu "strzeżonym" chociaż Panów nazwijmy ich ochroniarzami można by było wynieść razem z ich budką :), a w razie jakby ktoś zainteresował się moim autem to mam dodatkowego straszaka :-]

1f967da79463e41dm.jpg

Mimo wszystko wkurza mnie to, że banda debili niszczy coś na co inni musieli ciężko pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jeśli amator to sobie odpuści i jeszcze gwoździem przerysuje.

Jak auto drogie i zawodowiec - to i tak ukradnie.

 

Zresztą tak jak w przypadku mieszkań - im mniej jest ktoś zabezpieczony (fikcja) tym bardziej epatuje naklejkami :D

 

Nic nie chroni lepiej niż dobre ubezpieczenie, jak ukradną to bierzesz kasę i idziesz do salonu po nowe.

 

Przypominam ze parking strzeżony to nie to samo co ubezpieczony.

Innymi słowy jeśli auto stoi na parkingu strzeżonym to i tak w przypadku kradzieży lub uszkodzenia nie dadzą ani grosza z własnej kieszeni.

 

P.S.

Kiedyś w stanach było fajne zabezpieczenie.

W przypadku próby kradzieży, delikwentowi upalało nogi aż do kolan :D

Nie zawsze skuteczne ale przy nieautoryzowanej próbie dostępu na pewno widowiskowe.

 

EDIT:

Znalazłem coś podobnego:

http://www.youtube.com/watch?v=fDrzMGdYWZc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking strzeżony to nie to samo co ubezpieczony

Dokładnie, u mnie parking strzeżony, ale nie ubezpieczony i jest nawet wymóg żeby samochody tam parkujące miały wykupione ubezpieczenie. Mimo wszystko parkując w miejscu ogrodzonym zyskuje się pewien komfort psychiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitorowania mieszkań to też w prosty sposób można to obejść i wcale nie ma potrzeby znać się stricte na systemach zabezpieczeń, a wystarczy znać schemat działania patroli interwencyjnych i całych stacji monitorowania alarmów.

Już nie wchodźmy w szczegóły i nie piszmy na forum, nie chcemy mieć jutro rano gości stukających do drzwi legitymacją, choć temat i tak już pewnie jest na celowniku komputera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.