Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

danielek., na to pytanie odpowiedź jest wymijająca, ale potem przynajmniej już nie dzwonią. Ale na pewno nie mają dostępu do bazy Orange, bo dzwonią na oślep: mój nr zaczyna się na 664 czyli kiedyśna ERA ale już kilka lat jesteśmy w Orange a Ci o tym nie wiedzą, nie wiedzą jaki mam abonament i jakie usługi, bo próbują mi przy okazji wcisnąć pakiet internetowy, przy czym ja mam full pakiet :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam też zablokować połączenia przychodzące od zastrzeżonych numerów - u mnie odsiało to 90% komórkowego spamu.

 

Jak można zablokować połączenia pochądzące z numerów zastrzeżonych?

Przeważnie M bank z takiego dzwoni,a szanowni państwo oferujący okazyjne oferty perwnie się zmądrzyli i dzwonią z normalnych numerów.

 

[ Dodano: 16 Marzec 2012, 22:01 ]

Ciekawi mnie skąd mają mój numer skoro nigdy przy zawieraniu umów nie wyrażam zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Napisałem raptem na poprzedniej stronie :P

NIe zauważyłem sorrry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostanio dzwoniła zdesperowana Pani z obsługi klienta-Play. Oferowała mi przedłużenie umowy na jakichś tam warunkach, jednak stwierdziłem że się wstrzymie a na drugi dzień niespodzianka, Pani bez mojej zgody przedłużyła sobie umowe. Ach te ich przeprosiny, ale plus jest taki że nie musze pokrywać faktury za ten miesiąc :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zablokować połączenia pochądzące z numerów zastrzeżonych?

W orange mam to zablokowane i nawet jak właśnie dzwoni bank czy samo orange to widzę numer. :)

 

Do tego aplikacja do blokowania niechcianych numerów i problem z bani. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zablokować połączenia pochądzące z numerów zastrzeżonych?

W Plusie i Orange możesz to zrobić z poziomu WWW (jeśli masz założone konto). Nie wiem jak w innych sieciach. No i pewnie u każdego operatora możesz to zrobić przez infolinię lub odwiedzając placówkę. Blokada jest na poziomie sieci, więc jest to bardzo pewna metoda. Gdy ktoś dzwoni do Ciebie, to dostaje info, że masz zablokowane połączenia z numerów zastrzeżonych i jeśli chce się połączyć, to musi uaktywnić prezentację numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama, która podeszła podczas gdy pracowałem na rotacji (cleaner) i i marudzi, że po co, zostaw to, daj sobie spokój, zetrzesz lakier, i inne c*uje muje.

A na sam koniec paznokciem :!: "starła" kropki cleanera z lakieru :wallbash:

I w ten sposób ode mnie A3 nie otrzyma żadnego giftu, a tym bardziej mycia.

 

jak to dobrze że jest jeszcze A6 do pieszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.