Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4 daj jakie zdjęcia coś to ukręcił tym gwintem :good:

 

Bez żadnego szału, opuściłem auto jeszcze o 1cm i wyrównałem żeby równo stało... Przód 62,5cm a tył 63cm... Niżej nie da rady już, trzeba na progach plecionkami wydechu o asfalt...

 

Dzisiaj na geometrii zrobili mi trochę większe pochylenie kół więc też nie powinno przycierać na dołkach :mrgreen:

 

Zdjęcie mogę zrobić jak umyję auto, teraz to wstyd pokazywać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nivea, febi wśród użytkowników forda nie ma dobrej opinii, polecam jeśli chodzi o wahacz to lemfordera tylko nie są za tanie

 

a znowu wśród użytkowników BMW jest wysoko notowana - zresztą ja sam z Febi dużo korzystam i jestem zadowolony...teraz jakiś niewypał się trafił...może wahacze faktycznie mają do d...

Lemforder oczywiście wysoka półka...jeszcze ew. Meyle. - coś cza teraz wybrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, w przypadku aluminiowej miski jest to Twoja ostatnia deska ratunku :D Jeden strzał w gong i stoisz, olej cieknie i masz pełne portki. Sam sobie tym nie raz uratowałem miskę, jak wleciałem w jakieś "wybrzuszenie" to tylko w lusterku słup iskier zobaczyłem po czym kontynuowałem jazdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, wspawaj sobie takie coś jak ja miałem:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

To zdjęcia z prób i testów, finalnie była ona bardziej zgrabna, trochę zdolności i gotowe :D

 

Miałem taką w Leonie jak go posadziłem na glebę. :good:

 

Dla mnie zamontować takie coś to za duży hardcore ;)

 

Miska jest wyżej, prędzej urwę dokładkę z cupry bo jest niżej a najgorzej właśnie u mnie z Plecionkami wydechu bo są dość spore i jest to najniższy punkt w aucie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha 4 mm, arkusz 2x1m kosztował mnie na pół z kolesiem około 100zł. A z 1m2 można spokojnie 3 osłony wspawać, tylko musisz z głową ciąć materiał.

 

GracjanS4, w sumie tak, nie cyknąłem jaki tam u Ciebie motor siedzi. Niestety w TDI to miska jest pierwszym punktem uderzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.