Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

BartekB, co się dzieje z bryką?

 

Jakieś pocenie na łączeniu skrzyni z silnikiem ale to pikuś bo tego nie będę robił. Mechanik nawet odradził bo nie ma sensu narazie rozbierać tego co fabryka złożyła, ale najbardziej mnie martwi lekki wyciek gdzięs koło uszczelki głowicy ?? koło rorządu. Sprawa też nie jest jakas dramatyczna ale dla mechanikow full roboty a za to niestety sobie wołają $$$$

 

+ za to że mam dodatkową gwa na karoserie :) (zawsze cos)

+ no i assistance mi dali na 12miechow (tez nie jest zle, oby sie nigdy nie przydał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BartekB, co się dzieje z bryką?

 

Jakieś pocenie na łączeniu skrzyni z silnikiem ale to pikuś bo tego nie będę robił. Mechanik nawet odradził bo nie ma sensu narazie rozbierać tego co fabryka złożyła, ale najbardziej mnie martwi lekki wyciek gdzięs koło uszczelki głowicy ?? koło rorządu. Sprawa też nie jest jakas dramatyczna ale dla mechanikow full roboty a za to niestety sobie wołają $$$$

 

 

w c3 żony też poci się przy uszczelce głowicy. okazało się że puszcza kanał olejowy. robocizna i części razem z rozrządem to 2,5tysi ... :cry::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB, co się dzieje z bryką?

 

Jakieś pocenie na łączeniu skrzyni z silnikiem ale to pikuś bo tego nie będę robił. Mechanik nawet odradził bo nie ma sensu narazie rozbierać tego co fabryka złożyła, ale najbardziej mnie martwi lekki wyciek gdzięs koło uszczelki głowicy ?? koło rorządu. Sprawa też nie jest jakas dramatyczna ale dla mechanikow full roboty a za to niestety sobie wołają $$$$

 

 

w c3 żony też poci się przy uszczelce głowicy. okazało się że puszcza kanał olejowy. robocizna i części razem z rozrządem to 2,5tysi ... :cry::shock:

 

Naszczęście rozrząd u mnie narazie potrzyma. Z tego co sie dowiedziałem to jakąś gumke tylko trzeba wymienic ale dostęp jest dosc trudny stąd liczą sobie za robocizne.

 

Narazie jednak ubezpieczenie :) reszta na lepsze czasy......o kosmetykach narazie wogole nie ma mowy :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkomat mi odmówił posłuszeństwa a w środku paczka z mazidłami.. :cry: :cry: :cry:

 

zamarzło czy usterka stoi po ich stronie ?

 

Usterka, swoja drogą ciekawe jak z zamarzaniem, wybierałem z paczkomatu rzeczy i było po -20 i normalnie śmigało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL :x

 

W środę rano złożone zlecenie (zlecenie do 11 powinno być odebrane tego samego dnia).

Oczywiście nie odebrali w środę, a dopiero w czwartek.

A żeby było tego mało - nie dostarczą następnego dnia tylko w poniedziałek :shock:

I tak oto przesyłka EXPRES - powinna być u mnie w czwartek 8, a będzie w poniedziałek 12 (o ile będzie :/ ).

No nie ma co - dobrze wydana stówa, na ekspresową przesyłkę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: 9 Marzec 2012, 10:38 ]

dżepetto co teraz na tapecie susz jajeczny, sól drogowa jest zdrowsza od spożywczej to teraz czekamy na wyniki tego rybnojajecznego tworu.

 

Ciekaw jestem jak smakuje susz jajeczny z ryb...ludzka chciwość nie zna granic :|

 

Jak będzie spokojnie,to obejrzę z dwa odcinki Top Gear, poszperam na forum i czas jakoś zleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.