Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor
UPS - nie wiem jak można z tym syfem podejmować jakąkolwiek współpracę :idea:

 

powiesz coś więcej? Tak rozważamy zmianę DHL'a na inną firmę żeby trochę obniżyć koszty ale jeżeli to ma się stać kosztem jakości usług to UPS'a nawet nie będziemy brać pod uwagę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, zdecydowanie najwolniejszy kurier ze wszystkich. Paczka na dzisiaj nie dojechała. Nigdy też nie mają jak wydać - ale to już drobnostka.

 

Z konkurencją nigdy nie miałem problemów. ;) Miałem do czynienia ze wszystkimi poważnymi graczami, po kilkanaście przesyłek od każdego.

 

DHL, K-EX, Siódemka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS - nie wiem jak można z tym syfem podejmować jakąkolwiek współpracę :idea:

 

powiesz coś więcej? Tak rozważamy zmianę DHL'a na inną firmę żeby trochę obniżyć koszty ale jeżeli to ma się stać kosztem jakości usług to UPS'a nawet nie będziemy brać pod uwagę :/

 

Firmowo i prywatnie korzystam z UPS-u kilka ładnych lat i polecam. Żadna firma nie mogła zrobić lepszej oferty cenowej, a i jakość, i szybkość dostawy zawsze :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka my mamy UPSa i jedyny raz mieliśmy issue że kurier nie odebrał paczki po 15tej...sprawa zgłoszona, paczka poszła za darmo, my jesteśmy mega zadowoleni, obserwując raporty doręczenia jeszcze się nie zdarzyło (chyba że z winy odbierającego) żeby paczka nie dotarła do klienta następnego dnia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje każdy kurier dostaje premie za "terminowe" dostarczenie i może dlatego tak robią, chodzi mi o sytuację Checio ;)

 

Ja też bardzo często korzystam z różnych firm kurierskich i jakoś póki co nie miałem niemiłych niespodzianek :)

 

maq, mieszkam w okolicy i UPS'a dobrze wspominam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od konkretnego kuriera ale co by o tym nie mówić to UPS ma wyższe standardy niż np. DHL.

W pracy wysyłam trochę sprzętu do serwisów i często jestem skazany na firmę z którą serwis/producent ma podpisaną umową więc już ich trochę po-testowałem. Kiedyś jeździł u mnie na terenie kurier UPS - wzorowy pracownik, zawsze wszystko na czas, kulturalnie i bardzo miło. Od momentu jak odszedł cały czas rotacja, za każdym razem inny. ZTCW to non stop są zwalniani albo przez skargi klientów albo za niewywiązywanie się z czasu.

Za to od kilku lat w DHL'u jeździ ten sam mongoł który nigdy nie może dojechać przed 14 i przesyłki odbiera z min. 1 dniowym opóźnieniem. Jak ktoś mi coś prywatnie wysyła DHL'em i jest to opłacone to nawet nie zdzwoni czy przypadkiem nie poszedłem wyrzucić śmieci tylko zostawia u sąsiadki. Konsultanci przepraszają za niego, mówią ,że przekażą sprawę wyżej i nic z tym się nie dzieje. To już świadczy o firmie i o tym jakie ma standardy.

Na K-EX słyszałem wielu ludzi narzeka ale sam wiele razy korzystałem przy okazji zakupów z WaxParadise i jestem mega zadowolony. Kurier zawsze dzwoni odpowiednio wcześniej - pyta się czy przywieźć do pracy czy do domu itp. Super :good:

 

 

 

A w temacie mnie dziś wkurzyła kłótnia z "ekspedientką" na kasie do 5 produktów w carrefour express która w dość nie miły sposób wyraziła swoje pretensje wobec tego ,że poprosiłem ją o papierosy (nieoficjalnie w tej kasie nie ma fajków, ale nie ma też o tym żadnej informacji - zawsze po prostu biorą z kasy obok).

Już tyle razy miałem tam awantury ,że więcej tam nie wejde. Mogliby się nauczyć kultury od pracowników biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje każdy kurier dostaje premie za "terminowe" dostarczenie i może dlatego tak robią, chodzi mi o sytuację Checio ;)

Akurat K-EX daje kurierowi 3 zł za paczkę dla klienta indywidualnego. Ten który mi wrzucił paczkę przez płot i podrobił podpis już do mnie nie przyjeżdża. Miałem dużo przebojów z kurierami i z doświadczenia wiem że zawalić może każda firma, natomiast jak zostanie rozwiązany problem często zależy od człowieka który w tej firmie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, mnie pomagają. Mam na zmianę albo zatkany nos, że nie mogę oddychać, albo mega katar. Trochę kropli, poleżeć chwilę, żeby zadziałały i wysmarkać się. Od razu mi pomaga, ale niestety mam tak zaawansowaną alergię, że stosuje je 4-5 razy dziennie, a w sezonie letnim czasem częściej :cry: życie z alergią jest ciężkie.

 

1. Sulfarinol - bdb skuteczność, nie podrażniają.

2. Betadrin WZF - są wodniste, wpadają do gardła, smak nieprzyjemny, dobra skuteczność.

3. Buderhin - atomizer, łatwa aplikacja, skuteczność jak dla mnie średnia, ale są to fajne krople na lato :kox: prawie jak wosk.

 

jako stary "zatokowiec" potwierdzam - sulfarinol :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tak do końca wqurzyło ale w jakimś stopniu denerwuje. Dopiero co dostałem kilka paczek z zamówieniami, nic jeszcze nie wysmalcowałem ( awaria z woda - wiecznie mam pod górkę) w chwili składania zamówionek wydawało mi się że to już wszystko a dzisiaj znowu w koszyczku kilkaset zł :kox::wallbash:

I miej tu Panie pieniądze na inne hobby czyt. wędkarstwo i uzupełnienie braków oraz zakup jednego zestawu gdyż na ost zasiadce sie spierd....tzn sie zepsuł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że do Przemyśla wysyłają bałwanów.

Jednak tylko UPS ciągle zawala sprawę :o:(

 

maq niezły mamy zbieg okoliczności.. zobaczyłem Twoj post na poprzedniej stronie i mialem pisać skąd jesteś bo też czekam na paczkę z UPS i mimo tego że w trackingu pokazywało "doręczenie dzisiaj do końca dnia" to kurier nie dotarł.. Patrze na następną stronę a to też Przemyśl :-] moze mieli jakąś awarię dziś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS - również "jestem na nie", K-EX o niebo lepszy...

Wysyłałem te perfumy, szło tego dużo i z K-EXem zawsze szybko i sprawnie, a UPS -same problemy, wszystko źle, wszystko nie tak, nie trzymają godzin, paczki dochodzą później, no masakra po prostu... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swego czasu trochę pchałem i najczęściej UPSem, i nigdy nie miałem problemu z dostarczeniem czy odbiorem ... hmm zależy od kuriera IMO

 

ja się zraziłem, bo z trzech miejsc w Krk szły paczki, kurierzy byli różni i zawsze jakiś problem musiał być... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tez przerobilem kilka firm kurierskich i mimo ze DHL nie jest wcale taki tani, to zawsze jest na 2 dzien po nadaniu ;) Z wlasnego doswiadczenia, wiem ze wypada najsolidniej na tle konkurencji.

Z wysylaniem przesylek tez nie ma zadnych problemow, ale to juz pewnie kwestia dobrego chlopaka, ktory nas obsluguje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL, DPD i siódemka są spoko. do UPSa w sumie nic nie mam, ale jak zadzwoniłem na infolinie o numer kuriera, który ma moją paczke, to mi pani powiedziała, że kurierzy są ich podwykonawcami i mi nie może dać jego numeru :? a siódemka jak przywozi paczki to nigdy nic nie musze podpisywać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w firmie wszystko wysyłam za pośrednictwem UPSa i w 99% paczki sa na drugi dzień, mimo iz wysyłam opcja standart czytaj. najtańszą. Za pomoca stronki generowane sa listy, kontrahentów nie trzeba ręcznie wpisywać, oraz rewelacyjne raporty doreczenia dostarczane na maila, takze nie trzeba monitorowac przez strone. Z kurierem na odbior umawiam sie przez komorke, a nie za posrednictwem biura (to jest porażka), takze warto miec numer kuriera. Ogólnie do UPSa nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dyskusja nie prowadzi przecież do niczego. Już ktoś kiedyś wspomniał o podobnym mechanizmie "diesel - benzyna, blondynki - brunetki, zymol - SV, natura - sealant" etc.. Dajcie sobie spokój, za dużo zmiennych, by wybrać tę jedną naj naj firmę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzis odkurzyc i ogólnie zrobić wnętrze po zimie swojej foczce. Efekt taki ze zrobiłem tylko bagaznik, a przy czyszczeniu maty do bagaznika, APC zamarzlo i juz nie dałem rady wytrzec :(. O rękach juz nic nie wspomne... masakra z tą temperaturą :zly::zly:

 

Ja chce juz lato....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.