Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ojj nie tylko wy macie bagno. dobrze, że na wiosne kostka będziemy kładli :-]

a wkurzył mnie jeszcze buraczek w VW. jedzie sobie tramwaj, a ten równo z nim zamiast go wyprzedzić. ja na prawą strone, zrównałem sie z VW i widze, że przed nim jedzie jeszcze BMW, ale jest luka spora, że sie zmieszcze. a pajac w VW gwałtownie dodał gazu żebym nie wjechał. no ale nie pomyślał i zrobił mi miejsce z tyłu, więc ja za niego, na tory, wyprzedziłem buraczka i sobie skręciłem. nie wkurzałbym sie gdyby nie to, że miałem skręcać w lewo i czekałbym aż tramwaj odjedzie z przystanku. odrazu mówie, że nie było nic niebezpiecznego bo działo sie to przy prędkości 45km/h ;P nawet tramwaj był wyrozumiały i zwolnił bo miał zaraz przystanek i umożliwił mi manewr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz tej wiosny zakopałem się na drodze do domu... :wallbash: a juz myślałem, że po tygodniu stania obok sąsiada wkońcu wjadę do garażu... niestety trzeba poczekać jeszcze klilka dni...

 

PS. Mam patent na wykopywanie zawieszonego brzuchem samochodu, sprawny lewarek i deski ;) Wychodzi każdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, popieram. Stosuję te krople zamiennie z Sulfarinolem (bez recepty, bdb) i Betadrin. Wszystkie marketowe i popularne, reklamowane środki sprawdzałem, testowałem i można je sobie wsadzić, na mnie nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, mnie pomagają. Mam na zmianę albo zatkany nos, że nie mogę oddychać, albo mega katar. Trochę kropli, poleżeć chwilę, żeby zadziałały i wysmarkać się. Od razu mi pomaga, ale niestety mam tak zaawansowaną alergię, że stosuje je 4-5 razy dziennie, a w sezonie letnim czasem częściej :cry: życie z alergią jest ciężkie.

 

1. Sulfarinol - bdb skuteczność, nie podrażniają.

2. Betadrin WZF - są wodniste, wpadają do gardła, smak nieprzyjemny, dobra skuteczność.

3. Buderhin - atomizer, łatwa aplikacja, skuteczność jak dla mnie średnia, ale są to fajne krople na lato :kox: prawie jak wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.