Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dobra jak szkody to szkody

 

raz!

zderzak.th.jpg

 

dwa!

oponay.th.jpg

 

trzy! te dwie ciemne kreski to przebicie na świecy...

wece1.th.jpg

 

 

wszystko dzień po dniu...

 

p.s. s3cior grubsza naprawa się szykuje... oby magla nie trzeba było wyciągać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi że sarenka zobaczyła auta zaczęła hamować i zanurkowała tak że uderzyła centralnie w koło... pojechałem na Policję 1km drogi od wypadku powiedział że jak coś byłoby uszkodzone mam się zgłosić szkoda zwierzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gorsze przygody z krawężnikiem i magiel był suchutki

 

ale mógł skrzywić listwę i magiel da znać o sobie za kilka tys km ... ;)

 

 

temu właśnie napisałem że w ostateczności może mieć pecha :-]

 

 

Będziemy się martwić za jakiś czas

 

 

zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko aby wymienić drążek to nie takie proste w escorcie... maglownica jest przykręcona do sanek... nie ma do niego dostępu od góry a od dołu zapomnieć można... pisząc o nie wyciąganiu magla, miałem na myśli wymianę drążka bez jego wyciągania, ale pewnie się nie da... jak to w escorcie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko aby wymienić drążek to nie takie proste w escorcie... maglownica jest przykręcona do sanek... nie ma do niego dostępu od góry a od dołu zapomnieć można... pisząc o nie wyciąganiu magla, miałem na myśli wymianę drążka bez jego wyciągania, ale pewnie się nie da... jak to w escorcie :o

 

 

 

czekaj czekaj ściągasz gumową osłonę zakładasz ściągacz i odkręcasz, toż to eskort tylko, no chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem na wymianę nieszczęsnego drążka kierowniczego i okazało się że wyrwany jest jeszcze łącznik stabilizatora, do tego doszedł drążek z drugiej strony bo jest luz na główce + czujnik ciśnienia oleju bo cieknie - wyjaśniła się sprawa ubytku oleju. ogólnie... :zly::zly::zly::zly::zly::zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.