Skocz do zawartości

Sonax Xtreme Briliant Shine Detailer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

faraon3021, na bogato - P40 bez rozcieńczania jako lubrykant do glinki

Troche mi go szkoda.Szampon tez w galonie ;)

Dla tego zapachu,chyba go kupię kiedyś znów

Trzeba sie pilnowac zeby nie sprawdzic smaku :) I ciekawscy zagladajacy na spryskiwacz "....przepraszam co to jest , to co tak ladnie pachnie??..."

Sonaxa jeszcze nie znam, ale podobno niezle pachnie. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, na bogato - P40 bez rozcieńczania jako lubrykant do glinki

Troche mi go szkoda.Szampon tez w galonie ;)

Dla tego zapachu,chyba go kupię kiedyś znów

Trzeba sie pilnowac zeby nie sprawdzic smaku :) I ciekawscy zagladajacy na spryskiwacz "....przepraszam co to jest , to co tak ladnie pachnie??..."

Sonaxa jeszcze nie znam, ale podobno niezle pachnie. :song:

 

jak dla mnie to Sonax pachnie kokosem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to Sonax pachnie kokosem

podobnie do reloada tylko mniej intensywnie :o

 

Hmm, każdy ma chyba inny nos :). Dla mnie Detailer pachnie taką słodką nutą waniliowo-kokosową (oczywiście nie tak jak np. CG Pete's 53 czy Zymol Glasur). Reload zaś pachnie bardziej chemią (trudno opisać ten zapach- mi on akurat nie przeszkadza) i jest to zupełnie coś innego niż Sonax ;).

 

Jeśli ktoś chce przed kupnem zapoznać się z tym zapachem Detailer-a- polecam wyprawę do działu motoryzacyjnego z kosmetykami Sonax-a w supermarkecie i powąchanie twardego wosku XTREME (jest bardzo podobny do Detailer-a):

 

http://carok.pl/towar.459.sonax.xtreme. ... 150ml.html

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy kolega Evo jest na prowizji u SONAXA.

Jeśli nie, to niech sie dopomina....

Paczka z Katowic juz do mnie jedzie a kupiony niedawno, nieuzywany QD Auto Finesse Finale "poszedł do ludzi".

Jestem w trakcie testów sealanta High Gloss TW kontra HiTemp Paste i Einszett Hart Glanz.

Po 2 miesiącach wnioski są zadziwiające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sealant TW protective extra gloss, bo chyba o niego chodzi, jest naprawdę bardzo dobry i ładnie trzyma, nawet w zimie. sprawdzone :) teraz tylko wreszcie zakupić sonaxa i będzie super :)

 

a, Evo zdecydowanie powinien co nieco dostać od Sonaxa, bo takiej reklamy to chyba się nie spodziewali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nim leży red od początku lutego

 

od dłuższego czasu zastanawiam się czy jakikowiek naturalny wosk leży pod sonaxem czy ustępuje mu miejsca :o bo hybrydy i polimery raczej tak (patrz PNS).

 

Mam pomysł na test ale nie wiem czy jest logiczny; czyszczę panel, na część nakładam wosk, później na całość sonax, jeżeli ingi będą dłużej po stronie wosku to znaczy, że przeżył? :o

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę, pacjent na test jest, no i jakiś wosk i sonax też się znajdzie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczę panel, na część nakładam wosk, później na całość sonax, jeżeli ingi będą dłużej po stronie wosku to znaczy, że przeżył? :o

 

Moim zdaniem koncepcja całkiem logiczna :good: ...aczkolwiek, nie wiadomo czy Sonax z niektórymi woskami się po prostu nie pogryzie, w efekcie w miejscu "kanapki" dając odwrotny efekt (osłabienie i QD i wosku) niż w miejscu gdzie był sam QD Sonax'a nałożony :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.