Skocz do zawartości

Jakie słuchawki??


Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam te:

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-philips-she3590/

teraz głównie służą mi podczas grania na kompie :) tyle razy rozjechałem już je fotelem ale kable przetrwały :D gorzej z izolacją której już w zasadzie nie ma, ale słuchawki cały czas są sprawne więc mi to lotto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Arkeolowy napisał:

HyperX Cloud Alpha sprawdzi się do roboty (do kompa/konsoli na pewno) czy lepiej założyć 3M peltor i pod to jakieś dokanałowe?

Pytanie do jakiej roboty. Na peltory nie ma mocnych, więc jak robisz w wielkim hałasie, to na bank będą lepsze od każdych słuchawek. Jeżeli patrzysz na dokanałowe, to zobacz też pianki comply, mnie w połączeniu z audeo dają ładną izolację i są wygodne dopóki nie wyjmujesz często z uszu. Tych HyperX-ów nie znam, niby mają konstrukcję wzorowaną na beyerach, ale muszle malutkie się wydają - jeżeli są wielkości tej co w CAL! to krew z uszu po 2h i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Lopata.... Dla mnie
Chce sprawic sobie sluchawki bezprzewodowe w budzecie do 300 zl. Najlepiej nauszne, ktore uzywane beda podczas korekty oraz odkurzania wnetrza. Chcialbym odseparować troche hałas maszyny czy odkurzacza. Mile widziany ciekawy design w stylu marshall major II czy III. Fajnie jesli bedzie mozliwosc podpiecia kabla w przypadku rozladowania baterii.
Moze ktos napisze cos np. o Major II.@AreK jesli dobrze pamietam, Ty z nich korzystasz? Jak oceniasz jakosc dzwieku, wykonanie? Daja rade przy detailingu?

Jesli padna propozycje drozsze, ktore warte beda tego aby dolozyc to oczywiscie moge dorzucic ok 100.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterG ja mam też Major II i jestem bardzo zadowolony , bateria trzyma długo i jakość dźwięku jest super. Pracuje z nimi przy odkurzaniu i polerowaniu i sprzęt nie zagłusza mi muzyki. Dostałem je w prezencie od Taty 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno poszukiwałem nausznych słuchawek, rozważałem Marshalle ale jednak zakupiłem JBL E55BT. Posiadam już parę sprzętów tej marki i z każdego jestem zadowolony. Słuchawki grają rewelacyjnie, świetne podbicia bassów, nauszniki fajnie wygłuszają i przede wszystkim są bardzo wygodne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, PiterG napisał:

Moze ktos napisze cos np. o Major II.@AreK jesli dobrze pamietam,

Miałem przewodowe, teraz bezprzewodowe. Jestem bardzo zadowolony. Świetna bateria i wystarczająca jakość dźwięku do pracy. Wykonanie? Jak wszystko Marshalla.  Polecam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK o tym samym wczoraj myslalem. Chyba trzeba bedzie dokonac przymiarki. Ona bedzie bardziej miarodajna jesli chodzi o wygode. Ewentualnie zamowic kilka par przez internet i delikatnie przymierzyć.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.