Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Dla konesera czy pasjonaty, tudzież szejka fajna sprawa ale za 80 tys zł to ja mam merca ml 2 a nie kawałek puszeczki choć motoryzację polską szanuje i lubię lecz są jakieś granice gdzie fanatyzm mija się z pasją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój dawny Saxofon:

 

http://olx.pl/oferta/super-saxo-okazja- ... 7cfda144de

 

Jakby ktoś przypadkiem chciał jechać oglądać to odradzam ;)

 

Trochę się handlarz rozjechał z prawdą, bo:

- jeździłem 3 lata i rozrządu nie dotykałem (handlarz pewnie też nie...)

- wspomagania kierownicy w tym czasie nie znalazłem (handlarz pewnie też go nie dołożył...)

- niewielka korozja lewego progu to w moim mniemaniu dziura w podłodze, że dwie pięści wchodzą, progi maskaryczne, że na lewarku nie podniesiesz i podłoga bagażnika oddzielona od nadkoli i lewe tylne nadkole z konkretną dziurą..

 

Aha, przegląd jest do 14.11.2015. Ciekawe czy już ma nowy podbity? ;)

 

Może ktoś z Was zadzwoni do typa i posłucha jego bajek ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz za 1k?

Za jeden k oczekiwać można że samochód będzie stał w miejscu wskazanym przez handlarza. Jeśli odpali to plus 200 pln.

Jeśli jezdzny to już w ogóle poezja.

 

Po co takie komentarze o bajkach?

Przecież trzeba być naprawdę naiwną osobą by myśleć że za 1 k kupi się nowy samochód.

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojca punciaka w gazie wystawiałem za 1600 zł, podłogi nie było, gaz nie działał, generalnie naprawdę lichy stan. Ogłoszenie wystawione o 19 w niedzielę, o 21 w niedzielę auta przed garażem już nie było.

Poniżej 2 tyś to się ponoć nawet w miarę solidny rower ciężko kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy sobie coś: auta nie "oddałem", ale pozbyłem się go ku mojej uciesze :)

Dzwoniłem do trzech "auto-skupów". Dwa nie chciały o nim nawet słyszeć, a trzeci proponował 200 pln ;)

Ja go sprzedałem za 550 pln i wielbię ten dzień, bo nie sądziłem, że za tego strucla dostanę jakieś pieniądze.

 

@Franek, ja nie myślę, że ktoś naiwny będzie szukał w tych pieniądzach nowego auta. Zaznaczyłem tylko suche fakty, gdzie handlarz rozjechał się bardzo mocno z prawdą.

 

W mojej ocenie auto nie nadaje się nawet na kurnik lub gołębnik (bo zatruwa środowisko rozpadając się w oczach), a tu gościu wypisuje, że auto do jazdy. Jak ktoś lubi jazdę w stylu Flinstonów (mam na myśli brak podłogi) to będzie miał dużo frajdy z użytkowania tego Saxo. :D

 

Ja swojego Punciaka kupiłem za 1950 pln i na razie auto nie wymaga inwestycji:

 

viewtopic.php?f=35&t=21283&p=604446#p604446

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz za 1k?

Za jeden k oczekiwać można że samochód będzie stał w miejscu wskazanym przez handlarza. Jeśli odpali to plus 200 pln.

Jeśli jezdzny to już w ogóle poezja.

 

Po co takie komentarze o bajkach?

Przecież trzeba być naprawdę naiwną osobą by myśleć że za 1 k kupi się nowy samochód.

 

LOL

Niska cena nie zwalnia z opisania stanu faktycznego auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny argument, w sumie +1

Ja to zawsze mówię, że jak gruz to na złom.

Jak ktos szuka lepszej ceny niż 500 pln to znaczy że fura idzie jeszcze do jazdy.

 

Punciaka gratukuje - fajny projekt i naprawdę dobra fura na codzienne tłuczenie.

No i dobra relacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie:

http://onet.tv/m/moto/ostatnio-mial-pan ... sto/7g9skr

Ku...a mać, gościowi, który wozi ludzi takim złomem, w którym polowa rzeczy niesprawna dają 100zł mandatu jeszcze sobie żartując, zamiast go porządnie zj...ć. A zwyklemu kierowcy czasem za dużo mniejsze zagrożenie walą po kilka stówek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.