Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam koledzy, czy macie jakąś myjnie do której jak pojedziecie wiecie że umyją wam auto nie wycierając ścierą i środki użyte będą troszkę lepsze niż ludwik? Zima się zbliża, raczej na bezdotyku auta się nie ogarnie (a niestety nie mam garażu itp). No i żeby mycie nie kosztowało worek złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima się zbliża, raczej na bezdotyku auta się nie ogarnie

 

Błędne myślenie.

Jeszcze trochę cierpliwości i ruszy myjnia na Krakowskiej (przy ŚLIMAKU) a tam czy to lato czy to zima auto swe domyjesz. Programy od 1 do 4 są na ciepłej wodzie a suszarką wydmuchasz wodę z pod uszczelek, klamek, zamków i auto rano otwierasz bez problemu. Wiem bo sam testowałem przy -12 stopniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w miarę sucho to pewnie tam od czasu podjadę na odszczurzenie auta. Jeśli będzie breja zimowa na ulicach to jechanie na drugi koniec miasta mija się z celem bo po umyciu i powrocie na drugi koniec Wrocławia auto znów będzie uwalone... :/

Co do zimowego mycia to potwierdzam - nie raz myłem na Kępińskiej auto mocno uwalone solą i breją i nie dość, że wszystko ładnie schodziło to jeszcze nie było problemów z uszczelkami itp, choć nie używałem suszarki (może dlatego, że przed zimą uszczelki zawsze smarnę jakimś preparatem do tego celu).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że dobrze zabezpieczone uszczelki nie stwarzają problemów zimą. Jednak jak ma sie auto otwierane tylko z kluczyka to może zrobić sie problem i wcześniejsze wysuszenie niewiele pomoże.

Korzystałem z myjni na kępińskiej zeszłej zimy kilka razy i domywanie auta naprawdę było bardzo dobre, ale jeśli chodzi korzystanie z suszarki w zimie to jestem na nie :thumbdown: . W minusowych temperaturach przewód od suszarki był cały skuty lodem, był ciężki a jak przypadkowo otarł mi sie o lakier to :cry: naszczęście obeszło się bez ran na lakierze ;)

Więcej napewno sie skuszę na suszenie auta w srodku zimy ale mycie jeździł będe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do myjni na Krakowskiej przy ślimaku.

 

18.11.2013 zakończą się prace ziemne

19.11.2013 ruszamy z układaniem kostki i montażem konstrukcji oraz technologii. Etap ten zajmie około 2 tygodni i myjnia będzie funkcjonowała. Ale. Jak zawsze musi być jakieś ale ;) Od nadzoru budowlanego trzeba jeszcze uzyskać dopuszczenie do użytkowania obiektu. Ale jestem dobrej myśli że w połowie grudnia ruszymy z myciem ;)

 

Trzymajcie kciuki i módlcie się za dobrą pogodę i o to aby nadzór budowlany szybko przyszedł na odbiór obiektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem w tygodniu na bezdotyku na Wyszyńskiego przy Jaracza koło Shella. Nie polecam. Mycie podstawowe jest szamponem, ciśnienie niby mocne ale nie domywa. Po całości zabiegu stwierdziłem, że VPNSF jest mocniejsza niż tamtejszy szampon. Auto było tak samo brudne jak przed tym "myciem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Autospa lub innym bezdotyku jest możliwość nalania wody do wiareka? Czy lepiej zakupić pokrywki i wieźć wodę z domu? Nie chce mi się w domu sprzętu rozkładać, za zimno, zaraz ciemno ;) A tu hyc szybko umyję i do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.