Skocz do zawartości

BMW e36 Estoril Blue 2


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy to chyba na żadnym innym forum motoryzacyjnym nie byli. Wiele różnych takich tematów już widziałem, auta były podobnie od podstaw odrestaurowane. Nie widzę w tym nic niezwykłego...

 

Oczywiście należy się szacunek za włożoną pracę, tym bardziej, że widać pozytywne efekty ale spokojniej... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chyba na żadnym innym forum motoryzacyjnym nie byli. Wiele różnych takich tematów już widziałem, auta były podobnie od podstaw odrestaurowane. Nie widzę w tym nic niezwykłego...

 

Ty pewnie wszystkie projekty widziałeś...

 

Mi za każdym razem podoba się chęć i ogrom prac włożony w projekt i zapewne innym też, więc nie wiem po co ten sarkazm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,co do koloru felg to zmien natychmiast

 

NIET :evil:

 

Pytanie odnosnie tych mat-w lato przy duzych temp. nie bedzie po prostu jakiegos dziwnego zapachu..... ?

 

Miałem już takie maty i żadnych efektów zapachowych nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie odnosnie tych mat-w lato przy duzych temp. nie bedzie po prostu jakiegos dziwnego zapachu..... ?

 

Miałem już takie maty i żadnych efektów zapachowych nie było :)

 

Potwierdzam ... Miałem w poprzednim zjedzonym przez "rudego" oplu wyklejony matkami cały bagażnik jako zabezpieczenie anty dziurowe (woda nadkolami mi się lała) i żadnego dziwnego zapachu nie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chyba na żadnym innym forum motoryzacyjnym nie byli. Wiele różnych takich tematów już widziałem, auta były podobnie od podstaw odrestaurowane. Nie widzę w tym nic niezwykłego...

 

Ty pewnie wszystkie projekty widziałeś...

 

Mi za każdym razem podoba się chęć i ogrom prac włożony w projekt i zapewne innym też, więc nie wiem po co ten sarkazm..

Wiadomo, że nie widziałem :D

 

Swoją wypowiedź kierowałem do zdania, że "ten temat ma podium murowane". Fajnie jest popatrzeć na taką dobrą robotę, oczywiście dla autora szacun ale to... wszystko. Nie widzę tutaj za dużo kosmetyki :song: Swego czasu to taki temat nie miałby miejsca na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moim przedmówcą "ppiotrek" jak sama nazwa forum "Kosmetyka aut"

w tym projekcie na chwile obecną nie mamy dużo kosmetyki... i jestem też ciekaw jak lakier został pomalowany widać, że nie w komorze... często opuszczał garaż itd.. ile bobów jest w lakierze... bo mi się wydaję, że od cholery.....

 

Ogólnie wielkie graty, za chęci odrestaurowania bmki;-) i włożony duży nakład pracy;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją wypowiedź kierowałem do zdania, że "ten temat ma podium murowane". Fajnie jest popatrzeć na taką dobrą robotę, oczywiście dla autora szacun ale to... wszystko. Nie widzę tutaj za dużo kosmetyki Swego czasu to taki temat nie miałby miejsca na tym forum...

 

Zgadzam się z moim przedmówcą "ppiotrek" jak sama nazwa forum "Kosmetyka aut"

w tym projekcie na chwile obecną nie mamy dużo kosmetyki... i jestem też ciekaw jak lakier został pomalowany widać, że nie w komorze... często opuszczał garaż itd.. ile bobów jest w lakierze... bo mi się wydaję, że od cholery.....

Ogólnie wielkie graty, za chęci odrestaurowania bmki;-) i włożony duży nakład pracy;-) Pozdrawiam

 

 

 

Ale czy ktoś tu w ogóle powiedział ,że wykonawca się na siłę bije o podium 8-) ???, W pierwszym poście jest wyraźnie napisane , kto czytał ten wie, że prace detailingowe przewidziane są na przyszły rok , chłopak poświęcił kilka miesięcy , bóg wie ile kasy , i tylko postanowił to pokazać . Odwalił kawał dobrej roboty i za to ogromny szacun. Z pewnością jest to odpowiedni temat na to forum , zwłaszcza ,że obiecane jest kontynuowanie pracy. Mimo ,iż nie ma typowej kosmetyki , osoby spostrzegawcze zauważyły ,że auto jest mocno przygotowane do tych prac właściwych ;) .Zupełnie nie rozumiem po co te niewielkie aczkolwiek zauważalne złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, Szkoda, że jak cytowałeś moją wypowiedź to ją uciąłeś....o pochwałę....

"Ogólnie wielkie graty, za chęci odrestaurowania bmki;-) i włożony duży nakład pracy;-) Pozdrawiam"

 

Jak już chcesz mnie cytować to skopiuj całość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet nowe auta są często "ruszane papierem" w celu zmniejszenia morki. W sumie nie wiem o co kaman? A to że nie malowane w komorze różni się tylko tym, że jest większa możliwość ze coś siądzie na lakierze, ale takie syfki zdarzają się nawet w komorze.

 

P.S.

 

O co chodzi z tym podium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie sie bawię papierami, i nikt mi nie wmówi że nie rozróżnisz szlifowanego lakieru od nie szlifowanego

 

Tak, rozpoznasz jak pisze wyżej kolega, brak mory i ewentualnie jak posiadasz miernik to może być cieńszy o kilka mikronów :kox::kox::kox: Powiedz proszę że o to Ci chodziło :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.