Skocz do zawartości

Punkty karne plus kurs je obniżający - wątpliwość


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

damianTDCi, to znaczy że są różne zestawy filmów w różnych WORDach...

Driftujące E36 :good: Ale film z cięcia auta i wyciągania z nimi pokrwawionych ludzi zrobił na mnie wrażenie :o

 

A tak w ogóle to uważam że jak za 300 zł to powinni zapraszać do Cinema City i puszczać to w 3D :)

 

DawPi to to nie sprawiedliwe, ja za 300 zł miałem "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" a Ty jakiegoś soft erotika :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, to znaczy że są różne zestawy filmów w różnych WORDach...

Driftujące E36 :good: Ale film z cięcia auta i wyciągania z nimi pokrwawionych ludzi zrobił na mnie wrażenie :o

 

A tak w ogóle to uważam że jak za 300 zł to powinni zapraszać do Cinema City i puszczać to w 3D :)

 

I dawać popcorn gratis :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film z cięcia auta i wyciągania z nimi pokrwawionych ludzi zrobił na mnie wrażenie :o

 

To myślę, że ta prezentacja również zrobi:

http://www.krbrd.gov.pl/download/cd/jed ... cie_10.zip ;)

było sobie dwóch kumpli w dełu tiko tnących 130km/h, mających w sumie ponad 4 promile w wydychanym powietrzu. Policja ich nie mogła wyprzedzić bo jechali wężykiem. Nagle skręcili w polną drogę, bo ich zauważyli, zaczęli uciekać, ale nie mieli szczęścia - na tej polnej drodze parka gruchała sobie w aucie i nie mieli jak przejechać.

 

Scena jak z kiepskiej komedii :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie jak to jest z punktami karnymi tzn. kasują się po roku od wykroczenia czy datą wiążącą jest data wprowadzenia w rejestr i od tego rok? 13 listopada 2012 dostałem 4 pkt za prędkość a w ostatni piątek 15 za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na pasach (prędkość około 50km/h, godzina 23:30 i jeden życzliwy, który jechał przede mną z zapalonym tylnym przeciwmgielnym bo była straaszna mgła - nie wytrzymałem i wyprzedziłem) i od razu Panowie zatrzymali. Oczywiście stali zupełnie ukryci. Chce iść na kurs redukujący i pytanie mam takie. Czy 13 listopada tego roku znikną z mojego konta te 4 punkty z zeszłego roku? Wiem, że jest możliwość że zniknąć mogą po roku od daty wprowadzenia...problemem jest to, że chciałem iść na kurs 14 listopada i zastanawiam się czy na dzień 14 listopad będę miał na koncie tylko te "świeże" punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.