Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne e24. Tylko byłoby jeszcze piękniejsze, gdyby jej lepiej spasowali odcień lakieru przedniego lewego błotnika i pasa przedniego nad lampami/grillem względem maski, drzwi kierowcy i reszty karoserii...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

[*]Wieśniaki i tyle....nie ważne kto gdzie mieszka tylko to co wyniósł z domu-jak rodzice za młodu na dzieciaka mieli wy...bane i na wszystko pozwalali to co się dziwić że jako dorosły nie pomyśli i nie wie że czyjeś trzeba szanować...

U mnie na parkingu marketu auchan jakieś debile notorycznie zostawiają puste wózki na środku lub koło samochodów bo oczywiście za daleko do boxu żeby odprowadzić...Człowiek z auta wysiada powyginany jak wąż , żeby czasem nie narobić sobie i innym a drugi otworzy drzwi do oporu bo dupsko za grube i wyleź się nie da...temat rzeka. :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej pisać patologia ze wsi... Pracuje na stacji paliw i jak widzę patologie z miasta która stoi koło kosza na śmieci a papierki, butelki czy pety wyrzuca obok kosza... Patologia ze wsi, tak sie nauczyliscie i pieprzycie bez sensu, tylko dziecko ze wsi przejdzie i powie zwykłe głupie "dzień dobry" a krolowie z miasta już nie. Tak jestem ze wsi i jestem patologia i pisalem bez polskich znaków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.