Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

Super nieszkodliwy...antena pod kątem i to jeszcze magnesówka. Denerwują mnie ludzie którzy anteny montują na klapach bagażników gdzie pół tej anteny schowane jest za samochodem i sam sobie z niewiedzy ogranicza jej możliwości jak i możliwości radia...Dlaczego tiry mają je przy dachu a nie na zderzaku..?

Kiedyś jechałem za takim mistrzem po autostradzie gdzie źle zamontowana antena na tylnej klapie się odczepiła i dyndała na kablu a on sypał 140 na budziku...ciekawe czy później mu nie odpadła i nie zrobiła komuś krzywdy..

 

[mod=piotr13]Nie używamy wulgaryzmów na forum :acute:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak byłaby na dachu, to by nie odpadła? Skoro nie czuł,że spadła z bagażnika i się obija, to z dachu też pewnie by nie poczuł.

Ja też mam na klapie bagażnika. Wiem, że teoretycznie ma wtedy mniejszy zasięg, ale wystarczający, dla mnie. A na dachu wizualnie mi nie pasuje. I z poprowadzeniem kabla trzeba by modzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie delikatnie przesadzać, to jest auto do pracy i ono ma na siebie zarabiać i być 100% sprawne od strony technicznej. W życiu nikt nie zwraca uwagi jak to auto wygląda.

 

A jednak ktoś się o polerkę dla wyglądu postarał, więc ... ?

Zresztą najważniejszą zasadą jest "jak coś robisz, rób porządnie", a tu ni jak się do tego ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.