Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że ta kosmetyka samochodowa to jest pewien sposób każdego z nas żeby przy kombinować troszkę :) Niestety taka prawda. Bo wiadomo, że każdy czuje satysfakcję i ja również jak sobie robie przy aucie, albo nawet jakiemuś znajomemu i z "syfa" i robi się na prawdę fajny wóz, ale zdecydowanie wolał bym oddać swojego nowego Merca czy Ałdi do któregoś studia dać 2-3tys raz na rok na odświeżenie i położenie nowej warstwy kwarcu :mrgreen:

Tyle tylko, że nie stać mnie ani na Merca, ani na usługę w studiu i dlatego kupuje sobie kosmetyki i kombinuje żeby za 1/4 wartości usługi zrobić "prawie" to co oni :evil:

 

To trochę jak z polskimi "budowlańcami", przynajmniej ja mam takie odczucia, że większość z nich nie mają wykształcenia w tym kierunku, ale zaczęło kombinować bo ich nie było stać na ekipę, robiła remonty u siebie w domu, nauczyła się wielu rzeczy i teraz świadczy usługi budowlane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lukwawa, przybijam pod tym co napisałeś piątkę. Prawda jest taka, że gdyby każdy miał wuchte siana to świat wyglądałby "troszeczkę" inaczej. Nie każdy też jest użytkownikiem tego forum, to takie trochę nie fair czasami czepiać się, że ktoś wydał stówkę i jest zadowolony bo sam nawet nie ma pojęcia czy uzyskany efekt jest ok czy nie bo nie ma punktu odniesienia. Ten kto nie jadł w dobrej restauracji, zawsze będzie mega zawodolony z MC ;) ... Także sądzę, że my forumowicze nie jesteśmy alfą i omegą, i nie znamy się na wszystkim na świecie, więc inni też mogą się z Ciebie śmiać w jakiejś dziedzinie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że my forumowicze nie jesteśmy alfą i omegą, i nie znamy się na wszystkim na świecie, więc inni też mogą się z Ciebie śmiać w jakiejś dziedzinie

 

Dokładnie o tym napisałem. Dziecinadą jest śmianie się z kogoś, że ma "źle zrobioną polerkę" albo, że mycie na dwa wiadra to w zasadzie powinno być 11 przykazanie. Być może fajnie było pośmiać się w podstawówce, że ktoś ma chińskie trampki a nie Conversy albo Vansy albo, ze na w-fie ćwiczy w koszulce z czterema paskami a nie trzema a kanapkę ma z pasztetową a nie szynką ale chyba w pewnym wieku, zakładajac, że wraz z wiekiem poziom intelektu odnotowuje proporcjonalnie do wieku progres warto byłoby "wyluzować" i zrozumieć inne ospny. Rozumiem, że jest to tematyczne forum i, że jakaś część jest na etapie zaślepienia i kupowania wszystkiego ze sklepu z kosmetykami. Inna część jest na etapie przeglądania tego co kupiło i wystawiania na giełdzie a jeszcze inna po zabawie i wydaniu worka pieniędzy doszła do wniosku, ze zostawia sobie tylko to co jest najepsze i najbardziej potrzebne i odwiedza forum bardzo sporadycznie. Rozumiem, przechodząc przez to samemu, że fajnie jest uprawiać samogwałt myśląc o tym, że na półce ma się 14 szamponów, 6 wosków, 70 mikrofibr i 13 dressingów do opon ale być może osoba, która robi polerkę za 100 zł ma to kompletnie w dupie i kompletnie jej to nie interesuje. Za to może ją interesować np. kolekcjonowanie obrazów i wtedy ona ma polewkę ze mnie jak widzi u mnie w domu na ścianie g*wnianie reprinty z IKEi. Dla mnie te obrazy są OK a dla kogoś innego to dziadostwo i brak dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wydaje mi się że po prostu nie da się robić wszystkiego na 100%... no chyba że ktoś ma wujka szejka :D jak kogoś mocno fascynuje np. wędkarstwo i nie śpi na pieniądzach, to mając w kieszeni tysiąca kupi sobie za tą kwotę wędkę i wyskrobie jeszcze 15zł na koloryzującego TurtleWax'a... jeszcze inny kupi unikatowy znaczek, lunetę do wiatrówki, argentyński pokarm dla rybek czy wyczynowe opony do roweru, a samochód przecież 'jakoś' wygląda... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z prostego założenia - niech sobie każdy robi polerki takimi środkami jakimi chce, na jakie go stać itp ale niech przynajmniej EFEKT KOŃCOWY będzie przyzwoity i wtedy wszystko jest ok. Jak ktoś się chełpi jakim jest specem od polerki a wypuszcza klientowi/znajomemu/jak zwał tak zwał jeden wielki hologram na lakierze i jeszcze nie daj Boże mówi, że tak ma być to wtedy już "proszę Państwa, proszę siadać..."

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jadąc z pracy coś niskiego i szerokiego już z daleka przykuło moją uwagę :evil: Fotka troszkę z dupska, ale coś tam widać.

Obrazek

 

 

styling 176 9 i 10x19 z 7emki marzą mi się takie do 5er ale: primo cena, secundo jezdziłbym do pracy 40km/h :/

 

btw w kadrze same bawarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ostatnio widziałem renault, które boczną listwę miało przykręconą wkrętami. Czarna listwa, srebrne wkręty - zupełnie nie pod kolor :kox:

Niestety mi uciekł i nie mam fotki, ale normalnie aż mnie bolało jak na to patrzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.