Skocz do zawartości

Przyłapane na parkingu


weglus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 945
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

kaffel123, a jakie tak na prawdę ma znaczenie wartość auta dla forum na którym się znalazłeś?

 

Czy samochód za 5k trudniej przepolerować niż samochód za 50k czy 500k?

 

Na zdjęciu ewidentnie, ktoś zaczął i roboty nie skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, Na aucie o wartości w miarę dobrego roweru chyba ciężko spodziewać się korekty lakieru za 2 tyś złoty.

Jesienią robiłem 3-etapową korektę Fiata Punto I o wartości 2000,00 zł. Kupiłem go do jazdy po mieście - już sprzedany ;)

 

Jak była moja satysfakcja, gdy parę dni temu szwagier powiedział że widział "moje" Punto na mieście - a poznał po blasku jaki zobaczył z daleka :)

 

Nie wiem jak Ty ale ja przykładam się do wykonywanej pracy zawsze tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, Na aucie o wartości w miarę dobrego roweru chyba ciężko spodziewać się korekty lakieru za 2 tyś złoty.

Jesienią robiłem 3-etapową korektę Fiata Punto I o wartości 2000,00 zł. Kupiłem go do jazdy po mieście - już sprzedany ;)

 

Jak była moja satysfakcja, gdy parę dni temu szwagier powiedział że widział "moje" Punto na mieście - a poznał po blasku jaki zobaczył z daleka :)

 

Nie wiem jak Ty ale ja przykładam się do wykonywanej pracy zawsze tak samo.

święte słowa :mrgreen::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, a jakie tak na prawdę ma znaczenie wartość auta dla forum na którym się znalazłeś?

 

Czy samochód za 5k trudniej przepolerować niż samochód za 50k czy 500k?

 

Na zdjęciu ewidentnie, ktoś zaczął i roboty nie skończył

 

Znaczenie jest bardzo proste. Napisane jest że auto z komisu, wiec w komisie nikt nie jest dobrym wujkiem tylko ma zarobić na aucie, wiec samochód ma tylko w miarę świeżo wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie jest bardzo proste. Napisane jest że auto z komisu

 

to, że to jest auto z komisu nie oznacza, że to komis robił korektę bo mógł ją robić właściciel auta. Poza tym nie ważne kto, ważne, że nie skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kończąc tę debatę to 90% nie widzi tych "szlaczków, swirli itd". A auta matowe nikt nie kupi. Więc ktoś za godzinę "przepolerował" auto, kosztowało to pewnie z 20zł wliczając wszystko i klientowi się świeci i kupi. Chyba za dużo oczekujecie od takich miejsc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo oczekujecie od takich miejsc :mrgreen:

Takimi autami ludzie nawet na urlopach się lansują. Przypomnę tu - już zdaje się wrzucane przeze mnie - zdjęcie pewnych urlopowiczów z naszej mety nad morzem w ubiegłym roku:

 

cqzb.jpg

 

Świeciło się aż oko bielało. :D

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77 i co był lans? Był :D Każdy się patrzył jak jakieś kolwiek pojęcie miał ;)

No i nikt mi nie powie, że ludzie to widzą. Jak by widzieli coś by z tym zrobili. Myślą, że to jest takie porysowane i już. Ale świecić się świeciło jak kupowali, bo wypełniaczy z past 70% i było w porządku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo oczekujecie od takich miejsc :mrgreen:

Takimi autami ludzie nawet na urlopach się lansują. Przypomnę tu - już zdaje się wrzucane przeze mnie - zdjęcie pewnych urlopowiczów z naszej mety nad morzem w ubiegłym roku:

 

Obrazek

 

Świeciło się aż oko bielało. :D

 

Pzdr.

 

Ja pierdziu... Mój kolor :P Może ja też se zrobię takie płomienie na masce w Leonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo oczekujecie od takich miejsc :mrgreen:

Takimi autami ludzie nawet na urlopach się lansują. Przypomnę tu - już zdaje się wrzucane przeze mnie - zdjęcie pewnych urlopowiczów z naszej mety nad morzem w ubiegłym roku:

 

Obrazek

 

Świeciło się aż oko bielało. :D

 

Pzdr.

 

Panie takie sloneczka maja byc na lakierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że skoda od czasu przejęcia przez VAG się poprawiła i nie gnije :kox:

WP_20140209_11_59_11_Pro.jpg

picture sharing

Tylko jedno zdjęcie bo się na mnie ludziska dziwnie patrzyli i nie miałem śmiałości trzaskać dalej ze szczęką na glebie i wyrazem twarzy "o k$%@, to się nie dzieje"

Uwierzcie mi, nie było elementu który nie byłby zgnity albo nie obłaził z niego klar. Maska, klapa, drzwi, błotniki, progi - wszędzie OMNOMNOMNOMNOMNOM

Do tego syfiaste wnętrze z chyba wszystkimi plastikami połamanymi i gałką zmiany biegów która wyglądała jakby ją ktoś obgryzał dotąd aż wylazła metalowa sztyca :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiał byś :-]

Fakt - nawet jakby człowiek tak chciał celowo to nie wyszłoby tak "zacnie". :D

 

Co do tego Leona to tym bardziej miałem ubaw bo tuż obok stało moje auto, po trasie nad morze, które po deszczu wysuszył wiatr (tydzień przed wyjazdem odświeżyłem lakier nową warstwą FK 1000 Hi Temp):

 

l55o.jpg

 

Parę razy widziałem, ęe ekipa z Seata (głównie jego właściciel) siedząc sobie na dworze jakoś tak dziwnie patrzyła na moje auto. Może się zastanawiali dlaczego ja nie mam takich szlaczków na lakierze. :mrgreen:

 

Mówią że skoda od czasu przejęcia przez VAG się poprawiła i nie gnije :kox:

Hehe. Przypomina mi to dość analogiczną sytuację do Forda Ka 1 generacji - tam także dość często ruda - na wylot - 'okrążała' wlew paliwa. :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki coraz większej popularności detailingu się narobiło salonów detalilingowych na każdej ulicy, ekspertów też, co po przeczytaniu trzech tematów zakładają studio kosmetyki albo ekspertami na forach zostają i takie potem efekty człowiek spotyka na mieście :lol:

b04c48ef2a61.jpg

Ciekawe kto skrzywdził to auto i ile od właściciela skasował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.