Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

A co było powodem tego ,że Titanium poszedl na SV Regular,a nie na Z Hdc?

test współpracy SV+Zymol czy tak poprostu ;)

 

Nigdy wczesniej tak nie robilem, wiec z checia zobacze czy to hdc faktycznie takie dobre...

 

A poza tym tak jak napisal Bartek, skleroza, wiec trzeba cos bylo wybrac z bratniej wyzszej polki sv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala robote z kolorem zalatwia cleaner

 

Nie zgodze sie z Tobą, cleaner oczyszcza lakier, powoduje większą śliskość ew. maskuje niedociągłości...Nie ma on nic wspolnego z wygladem, a ewentualnie wytrzymałością wosku...nie sądze jednak żeby przy tego typu cleanerze były jakieś różnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz ,że wyciaga troche głębie :o

 

Nie stwierdziłem tego...może dlatego że mam biały kolor. jedynie co to kolor został "podciągnięty" (dało sie to zauważyć) kiedys smarowałem Glacier. I cały czas uważam że jeśli chodzi o kolor to cleaner nie ma nic do tego tylko wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty masz białe auto.spróbuj pod ciemnym i przetrzyj oczy że zdumienia co hdc robi.

 

Chętnie przy następnym spocie. 50/50 i zobaczymy jak to wygląda :).

 

A i żeby nie było, nie kłóce się...smarowideł jest pod dostatkiem więc można testować każde rozwiązanie.

 

PS> Bartek...za tydzien może sie umowimy na komputerek jak bedziesz mial czas i zrobimy test kropelkowania, zobaczymy ile "szkód" Sv narobił pod Zymolem

 

[ Dodano: 24 Październik 2012, 10:51 ]

Kiedyś nawet ktos z masterow pisał o tym,że hdc robi główną robote.po użyciu tylko moge potwierdzić.

 

Zgadzam się...ciężko to jednka stwierdzić przy jasnych lakierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.