Skocz do zawartości

Wrażenia z jazd testowych, FB, YT, zmiany :D


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 663
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

geno może zacznij pisać do jakichś czasopism motoryzacyjnych ;) jak czytałem tą relację to tak jak bym siedział obok Ciebie na fotelu :) no i to porównanie na końcu... :D normalnie leżałem pod biurkiem w pracy a inni się na mnie dziwnie patrzyli co się ze mną dzieje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salon pewnej marki przy Nowym Świecie ?
To raz,

dwa to salon także na Połczynskiej - vis a vis salonu Porsche, trzy to salon na Puławskiej - nowy nabytek Chodzenia, 4 to salon na Ostrobramskiej u Fusa, no i kończąć plebejsko - Nissan z GTR-em. Chyba na Puławskiej mają u Zaborowskiego i na Prymasa.

 

To jest Twoja korona salonów do zdobycia - 1 perłę w koronie już masz. Spisz się!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, Fus już sam wpycha 328i, ale jakoś od prawie roku nie po drodze :dontknow:

 

Okej, korona testowacza widzę w zasięgu dłoni, WIEM CO MAM ROBIĆ.

 

:mrgreen:

 

Chodzeń był na SGHu 2 tygodnie temu, przyjechał jakimś paździerzem za 800k, nie powalił :P Nie podobają mi się te nosy, ale kto wie, może jakbym szanowną żyć wsadził na skórę merynosa to by mi się jakoś odmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, pisząc o Fusie nie miałem na myśli BMW 8-) Chodziło mi o tą markę: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=5685 :evil:

 

Jak nie będą się mieli czym przejechać ze stajni RR to od biedy możesz poprosić o lot helikopterem Robinsona na które Fus też ma autoryzację :mrgreen:

 

Good Luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie widziałem testu GS450h,ale jeżeli dla Ciebie auto nie jest szybkie,to egzemplarz był chyba zepsuty...owszem wrażenia z jazdy dziwne,ale licznik,szczególnie powyżej 100-120km/h,kiedy idzie pełną mocą to jest szybko, bo ok 18s od 0 do 200km/h(to to już sobie na yt popatrzyłem,jeździłem bez stopera :mrgreen: ) ,no chyba,że na Warszawskie standardy to słabo,to sorry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, ja jeździłem GS350 AWD i jakoś nie czułem samochodu, przyspieszał ok - sądząc po wskazówce prędkościomierza bo wewnątrz brak tych odczuć. Siedziało się strasznie wysoko przez napęd :dontknow: miałem wrażenie jazdy trochę twardszym LS :idea: dla większości to pewnie zaleta ale jeżdżąc później XF 3.0 AWD było już zupełnie inaczej, można było usiąść sporo niżej, dużo lepszy układ kierowniczy i czułem się tak, jakbym był połączony z samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik, do takich prędkości się nie rozpędzaliśmy. Jasne, że przy takiej pojemności i mocy silnika potem robi przeciąg. Nie czułem tej zrywności, wrażenia kompletnie nie pokrywały się z sześcioma sekundami do setki z tabelki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.