Skocz do zawartości

CarPro Cquartz DLUX vs Gtechniq C4 Permanent Trim Restorer


rickson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

DS_Tomek,

i jak to teraz wygląda?

 

Przez 2 tygodnie od wrzucenia filmu bez zmian prawdę mówiąc - elementy kropelkują i są czarne - jak przestanie lać to będę się starał zrobić update testu Lusso Oro, więc przy okazji pojawi się update i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
39 minut temu, SylPio napisał:

Odkopie troche temat ale interesuje mnie kwestia dluxa... czy mozna warstowac ta powloke ? Czy jest sens takiego zabiegu ? Jesli tak to jaka procedura ?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Top coat można nałożyć nowość od CarPro Gliss :) robi szum niezły co do warstwowania chyba można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SylPio napisał:

Tyle, ze gliss jest chyba na lakier. Mnie interesuje kwestia tworzyw oraz gumowych listw przyszybowych.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

To możesz nakładać smiało :) od siebie polecam następnym razem LE Eco Shield sprawdza się wyśmienicie na lakier jak i plastiki właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Łopata roku dla mnie 🙂

Jak z dluxem na felgi? Letniaki mam gloss black z katalogu ford performance, łatwy do ogarnięcia wzór, jak niżej tylko 18": 9f616c472c22870d27f498f65c348331?AccessK

Wrzuciłbym w zimie żeby czekały na nowy sezon. Tu pytanie - czy dlux zrobi przebieg 10000+/sezon?

Jak z brudzeniem? na gloss black kurz widać już po pierwszych kilometrach. Do tej pory woskowałem hitemp/fusso. Btw fusso bardzo dobrze na felgach leży. Po 4 mcach, niezliczonych myciach uwc i dwóch deironach wciąż kropelkował - ale dostał goldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss @rygryss warto dluxa czy na felgach podobną robotę zrobi mrfix czy inne? nakładanie dluxa tu muszę dopytać, byłaby to pierwsza powłoka. Zrobię nie zepsuję? 😄 Domywanie bajka. Zakładam też, że na dluxa mogę spokojnie wjcheć lekkim roztworem kocha greenstara

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.