Skocz do zawartości

Tenzi Prix - krwawiący czyściciel felg


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

far77,

 

APC nie używałem do takich felg ale myłem takie albo nawet bardziej zawalone ''czystym'' bluegel od VP daje rade tylko trzeba się pobawić, dodam ze felgi były ze W124 mojego teścia na początku zapytał ... a poco to to... nie warto, po robocie był w szoku z tego co wyszlo. wg mnie prix to raczej do takich lekko zabitych felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Moderator

Znalazlem wczoraj Tenziego w aucie. Jeździl od wakacji. Troche przymarzł

 

34f7.jpg

nm19.jpg

7vuy.JPG

 

 

Taka dziwna jakby pianka sie w nim zrobila, dokladnie jak wata cukrowa ktora delikatnie plywala po calym pojemniczku. To nie byl zamarzniety lód. Sprawdzilem na wydechu ale wlasciwosci nie stracil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

moje alufelgi są niestety troche przyrysowane przez nasze wysokie polskie krawężniki :/ i mam pytanie czy środki takie jak IronX czy Prix mogę stosować bez obawy o jakieś dalsze uszkodzenia itp? Chcę oddać te felgi do renowacji ale oczywiście czyste..., żeby siary nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Resacro, mozna stosowac bez obawy, jednakze jak zamierzasz je oddac do renowacji, tj piaskowania i malowania to szkoda pieniedzy na czyszczenie. Po prostu oddaj brudne, conajwyzej umyj jakims mocnym APC zeby jak najmniej czasu i pieniedzy na to tracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolejny okazjonalny test :

 

c481b1bd809de8f2.jpg

 

KLIKNIJ HD !

 

 

9d15cdc4be9844af.jpg

 

f5269e6fce801464.jpg

 

f93763f0d243a487.jpg

 

8b85fe66d891dead.jpg

 

499c6d61613f0ce6.jpg

 

7f14072f24e28dec.jpg

 

df4888b8e53f21e6.jpg

 

2db6f432bed74065.jpg

 

39d1ff5a287e8025.jpg

 

43b5a42eeef01a75.jpg

 

c67073401730c373.jpg

 

 

Krótko o nim pisząc ... każdy wie jak śmierdzą tego typu środki i ten innym zawodnikom nie odstępuje, reaguje w miarę szybko, za tą cenę (39 zł - 1 litr , 159 zł - 5 litrów) doczyszcza świetnie, jedynie do czego można byłoby się doczepić, to to że jest zbyt rzadki i potrafi za szybko spłynąć, wtedy potrzebna jest kolejna aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.