Skocz do zawartości

Porada w sprawie doboru koloru felg


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już nie mówcie ,że avensis taki brzydki jest. Moim zdaniem bardzo ładny ale ma to do siebie ,że dobrze wygląda w serii i łatwiej jest go zepsuć niż poprawić. Mamy tego dobry przykład na drogach widząc mnóstwo tych aut jeżdżących na felgach typu polerowane ramiona i czarne wnęki - kupione na allegro za 1400/komplet nowe.

Ta od nOx'a mi się bardzo podoba choć felgi bardzo przypominają te od rs4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombik, z lekkim spojlerkiem na dachu (takim jak w Legacy idącym na równi z dachem, chyba też CX7 taki sam ma) z fajna glebą (15 mm wystarczy) i bardzo jasną felga jak na fotce od nOxa, lub ATS Competition, myślę, że było by to niezłe.

 

Zresztą, każde auto glebnięte na większej feli wygląda dobrze.

Nawet Forester.... (a widziałem takiego), tylko po co ktoś fabrycznie podniesione auto względem Imprezy obniża do poziomu Imprezy STi?

4461a9220017e2ef45f54154.jpg.74fcd7c0266bf8d32d6d3627faf17a53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od nOx'a mi się bardzo podoba choć felgi bardzo przypominają te od rs4.

 

Bo to są felgi od RS4 B7 i wyglądają na tej Toyocie po prostu drętwo - może dlatego, że jestem przyzwyczajony do Audi i naoglądałem się tego sporo i te felgi do niczego innego niż AUDI mi nie pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi go brakowalo bo to moje auto, niektore auta robi sie dla funu jak napisalem wczesniej a inne ma sie do jazdy na co dzien

jeżeli to Twoje to sorry :) strzeliłem gafę w takim razie :) aczkolwiek prawdą jest,że takie obniżenie to tylko samochód na postument postawić i oglądać ;) każda dziura,nierówność czy koleiny i już trzeć będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie autka jak ma kanar robi się tylko dla fun'u - jest olbrzymia grupa osób, którzy robią coś takiego czyli charakterystyczne obniżenie, felgi itp. Fajnie to wygląda, ale robi się to z zamiłowania, pasji, hobby - jeździ się na zloty itp. Trochę kosztowne hobby jak każde zresztą, ale ma swój urok, aczkolwiek średnio mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżanie,ale w granicach rozsądku
A gdzie jest ta granica? dla Ciebie moze -40 a dla nas -80 i więcej :)

 

kanar, Jak mówiłem Jetta twojego ziomka zmieniła już właściciela :) i stoi w moim mieście .

 

 

POzdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam witam jestem nowym członkiem forum :D

 

Chciałbym zapytać was na temat koloru felg pod srebrny samochód którym jest Audi a3 8L :P

 

Interesuje mnie kolor pod samochód żeby to ładnie pasowało i wyglądało nie jestem zdecydowany jaki kolor dobrać po renowacji oryginalnie jest srebrny ale się zastanawiam na coś innego bądź zostania przy tym tylko pomalować ranty resztę na inny kolor nie wiem proszę o pomoc :D

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ca5fb3d5f000ce7b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wezmę to pod uwagę :D tylko i tak muszę ranty pierw zrobić bo są lekko przetarte a miejscami nawet więcej :P

Myślałem nad zeszlifowaniem papierem P 150 P220 podkład zeszlifować podkład odtłuścić następnie baza lakier i polerka co ty na to :D

 

Chciałem dać ogólnie felgi do renowacji jakiemuś specjalisty ale wolę się zabrać za to sam ze względu że będę miał dość czasu a pracy przy tym wiele nie będzie bo reszta jest w dobrym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.