Skocz do zawartości

Honda Civic '98


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

świetna robota :) jeden z lepszych opisów ;)

 

czytam te opisy, bo sam szykuję swoje Toledo do bardzo amatorskiego detailingu :)

 

3. raz dopytam: moje obawy także dotyczą mycia silnika. Tyle dałeś tam APC (i chyba jakaś aktywna piana), że ten syf musiał sobie na dolne partie spłynać. Polewałeś silnik wodą ze szlaucha? i MF docierałeś? jakoś się boję tego "zabiegu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprysk z piany i APC, potem spłukanie bez ciśnienia, odstawiłem i sechł. Potem APC w mocniejszym stężeniu, pędzelek i potem znów delikatne płukanie, suszenie i na sam koniec wsadzenie aku, odpalenie na chwilę i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mieć Colli i całe auto smarować jakimś... Zymolem? :?:-]

Nie wiem co ma na celu ta głupia gadka o Colli na każdym kroku? :wallbash: Próbujecie przez to podkreślić na co Was stać, czy może próbujecie wyśmiać tych co posiadają 476? :?:lol: (żeby nie było nie posiadam Colli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt częściej lokowany, staje się bardziej pożądany. Każdy z nas to przewidział i ma 12 puszek Colli na handel. Trzeba wywindować cenę i potem tylko będziemy liczyć dolary pakowane do czarnych foliówek ze złotym napisem HUGO BOSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja. Tą puszke od wspomaganie to mogłeś zaatakować szczoteczką do mycia zębów, jestem pewien, że byś ją domył :) Ale spoko. Zabrakło zdjęć z chociaż odkurzania dywanu, na kilku zdjęciach mocno zaatakowany dywan obok pedałów, a jestem pewien, że go dobrze wyciągnałeś. Zdaje sobie sprawę, że jest upierdliwy taki dywan i dziwie się, że w hatchach i coupe były dywany welurowe a tu jest jakiś materiał renówkowopodobny. Chyba, że to wina "Salon Polska" ? ;)

W każdym razie świetna robota, mnóstwo zdjęć, bardzo imponujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka nie idzie w las :D Ładnie wyszło i relacja :good:

 

A uwagi (a jest ich sporo :/ ) wyjaśnimy osobiście :P

 

 

Jak tak dalej będzie to wniosek o przyjęcie do grona amatorów entuzjastów WWL TEAM możesz składać :-];):P

 

 

ps. Ty "gnido" nawet nic z ucha nie strzeliłeś że robisz :zly: , wpadlibyśmy na inspekcję :acute:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, czekam na uwagi, ale to osobiście, coby nie psuć jako takiej wizji relacji :mrgreen:

 

 

geno, całokształt jest lalaka a mi chodzi o mikro szczegóły dla innych nie zauważalne :P

 

A pisanie tu o nich mija się z celem, uwagi mają tylko cel aby w przyszłości podnieść jakość przygotowanej relacji 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega relacja, szacun ze ci sie chcialo foty robic. Przydadza sie wskazowki przy nastepnym podejsciu do Hani.

 

Fajne MB w niezlym stanie, kierownica nawet ciut nie wytrta ! wiec 77k przebiegu w tym wieku realne i zadko spotykane. U mnie przy 192tys km juz przetarta dosc ostro z lewej strony. Te gumki z tylu lepiej jednak wyrzucic duzo syfu sie tam zbiera. Pod samym progiem jak zauwazyles full piachu, a w tym miejscu hanki lubia przeciez rdzewiec.

 

Mam takie pytanie po co dziadkowi 2 apteczki?

 

PS

Z ciekawostek w zegarku np 1 po poludniu mozna zmienic na 13, wystarczy na zalaczonym zaplonie wcisnac przyciski H i M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fedur, Dlatego wszystkie gumki robiły out i jazda ;)

 

Przebieg jest w 100% prawdziwy, bo sam pamietam moment odbioru auta z salonu, a miałem bodaj z 5 lat . Do tego faktura zakupu, książka z wbitymi przegladami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

piotr13, wytrzymują, brane w SCS ;)

 

Czas na mały apdejcik, jeszcze zanim wódz podrzuci swój projekt X :P

 

Auto od czasu korekty myte tylko i wyłącznie proszkiem na bezdotyku, ostatnio przedwczoraj. Cieszy, że dziadek dał się przekonać i nie wyciera "do sucha" brudnego auta przed garażem. Dla mnie to duże osiągnięcie, bo w przyszłym roku będziemy świętować jego 80te urodziny ;)

 

Widać, że nie jest idealnie domyty, ale jakiś tam efekt jest :good:

 

IMG_1996.jpg

 

IMG_1997.jpg

 

IMG_2002.jpg

 

IMG_1999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.