Skocz do zawartości

Meguiar's Deep Crystal Polish - politura


GUCIO-59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Odkopuję. Skoro Meg's Ultimate Polish to politura z cleanerem a Deep Cristal Polish to czysta politura to można powiedziec że:

Cleaner np Poorboy's Proffesional Polish + Meg's Deep Cristal Polish + Wosk

 

da podobny efekt do

 

Meg's Ultimate Polish + Wosk?

A do tego mniej roboty bo odpada nam jeden etap pracy?

Zastanawiam się czy jest tu jakiś haczyk, co będzie lepsze i czy rzeczywiście to takie proste, bo zazwyczaj jak cos jest 1 w jednym to jest do niczego, albo jest kompromisem.

 

Druga sprawa czy w.w. produkty dogadają się z woskiem Collinite 476?

Jeśli to takie dobre to odpuszczę chyba PB Black Hole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg's UP latem nakładałem i na to NXT i sama ta politura zrobiła robotę. Sam wosk NXT blado praktycznie wypadł.

Ktoś na forum pisał że na zimę robił taki zestaw UP plus Colli i trzymało ładnie.

Tylko nie można zostawić jej do wyschnięcia, można się narobić i pot leje sie po ja...cach :D Maskowanie mikro rys na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nieźle, więc na razie ze wzgledu na trwałość będę jechał na Cleanerze PB + Colli a na wiosnę spróbuję Meg's Ultimate Polish + Colli, albo inny wosk. PB Black Hole jest ostatnio dostępny tylko w dużych opakowaniach, Meg's wychodzi taniej.

 

Jedyna obawat o to że Meg'su Up nie polubi się z woskami obcymi, ale cóż, spróbuje :) Kolejny krok w kierunku blasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja na jednym aucie mam nałożone Megsa UP + Ultimate Liquid Wax, a na drugim tylko wosk, oba czarne, różnica po 5 myciach w kropelkowaniu wody jest widoczna, IMHO po UC dłużej wosk trzyma. Jako takiej różnicy w samej głębi lakieru nie zauważyłem. Samo nakładanie wosku po UP lepiej się robi, szczególnie docieranie. Po samym UP sunąc palcem po lakierze miałem wrażenie podobne jak sunąc po szklance w gdy wydaje dźwięk. Samego UP bym nie zostawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze spytam w woli pewności xD

Mogę użyć Megsa UP na Clio III z 2007 roku ?? Słyszałem, ze francuzy mają miękkie lakiery, ale ja będę ręcznie "czyścił czy też wycierał" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszystkie wątpliwości rozwiązane Panowie :P

dzięki za pomoc :P

jak tylko wiosna przybedzię biorę się do pracy :P

pozdrawiam !!

 

[ Dodano: 6 Styczeń 2014, 18:59 ]

a wiecie jak się trzyma na UP MEGUIARS GOLD CLASS CARNAUBA PLUS PASTE WAX ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.