Skocz do zawartości

Meguiar's Deep Crystal Polish - politura


GUCIO-59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Odwrotnie Wosk a potem DC... ja tak robię.

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

 

Czy forum weszło w fazę jesiennego uwsteczniania się ? Jeden psika IPA przed woskiem, drugi chce smarować politurą wosk...wróćcie do opisów produktów i poczytajcie dokładnie co do czego :idea::roll:

 

Też to zauważyłem :/:/:/:/

 

 

Panowie a powiedzcie mi czy na tego Megsa wskazane jest nałożenie wosku czy to bez sensu?

 

Jak najbardziej a nawet trzeba ;) Sama politura nie zabezpieczy ci lakieru przed warunkami atmosferycznymi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy forum weszło w fazę jesiennego uwsteczniania się ? Jeden psika IPA przed woskiem, drugi chce smarować politurą wosk...wróćcie do opisów produktów i poczytajcie dokładnie co do czego :idea::roll:

może by tak kasować takie posty z klucza? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi czy na tego Megsa wskazane jest nałożenie wosku czy to bez sensu?

 

Jak najbardziej a nawet trzeba ;) Sama politura nie zabezpieczy ci lakieru przed warunkami atmosferycznymi itp

 

Wiem wiem z tym, że bardziej chodzi mi o trwałość wosku na takiej politurze - o ile się skraca względem cleanera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszczu, można by przyjąć że zależnie od wosku będzie leżał około połowę krócej do o 10% krócej,

ciężko powiedzieć, niektóre sealenty przypadkiem mogą spłynąć i po jednym myciu to DC2 jest dość tłuste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
U mnie DC zrobił robotę ale na czarnym lakierze....przy czerwonym różnicy nie zauważyłem. Ale podobno o chyba normalne?t

 

Używałem wielokrotnie DC2 na czerwonym lakierze i różnica była zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na czarną perłę położyłem inną politurę: Meguiars Ultimate Polish, a na to Meguiar's Ultimate Paste Wax. Nie zauważyłem różnicy w trwałości w stosunku do położonego na cleaner samego tylko wosku. Co do nakłądania: UP dość długo się wypracowuje, za to sam wosk na nałożoną już politure kładzie się bajecznie lekko. Reasumując połączenie tych dwóch smarowideł "robi robotę": piękna czerń, piekna głębia, połyskujące kryształki perły. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.