Skocz do zawartości

Karty Orlen Bussiness Tank


Rekomendowane odpowiedzi

booohal, napisz na ogólnym bo ja też jestem ciekaw jak to wygląda.

w opisie kart na stronie orlenu stoi że jest to karta do płatności bezgotówkowych... a ja chce płacić normalnie tylko z rabatem.

więc jeśli jesteś mądrzejszy w te klocki to podziel się tą wiedzą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko że śmiało można brać tą kartę. Chyba że ktoś ma daleko od siebie Orlen to nie ma sensu zbytnio albo ma ale w systemie franczyzowym (na franczyzach w większości nie są honorowane te karty) Punkty Vitay się zbiera normalnie. Numer rejestracyjny nie jest (a przynajmniej nie powinien) być weryfikowany gdy nie bierzemy faktury.

 

[ Dodano: 25 Czerwiec 2012, 21:47 ]

siwyjac, Bezgotówkowa jest FLOTA. Biznes Tank jest tylko podłączona pod system FLOTY ale rozliczana normalnie (gotówka/karta płatnicza i ew. faktura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
siwyjac,

8 groszy max. Kiedyś Orlen podobno jednemu z klubów obiecał więcej ale z tego co wiem to nic z tego nie wyszło. Przy znikomej marży jaka jest na paliwie 8 groszy to i tak stosunkowo dużo.

 

Srednio mi sie widzi to co piszesz. Dzisiejsze ceny na stacjach 'markowych'- BP, Statoil, Orlen to mniej wiecej 5.80-5.90. A ja znam mala stacje, gdzie leja uczciwie za 5.64 :)

Wiec chyba ta marza wcale taka mala nie jest jak wszyscy opowiadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie ok 15 gr na litrze. W sezonie trochę więcej. Stacje przy hipermarketach mają przeważnie 10-20 gr mniejsze ceny. To właśnie cena marży. One mają naganiać klientów do hipermarketu a nie generować zyski. Więc 8 gr przy ok 15-20 gr marży to moim zdaniem całkiem dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mankog, Jeżeli karty zakładają kluby/stowarzyszenia itp. to nie mają prawa mieć z tego korzyści jeżeli są przypisane do innych aut niż te zarejestrowane w firmie/stowarzyszeniu itp. Jeżeli założysz karte/y na swoja firmę i będziesz zbierał faktury za tankowanie na auta które masz zarejestrowane i jednocześnie masz do nich przypisane karty to oczywiście są to pełnomocne faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.