Skocz do zawartości

Epoca Tec One Vs Gloria


marcineke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehh Panowie, znowu 2 strony pisania

 

To nie czytaj... nie ma obowiazku ;-)

 

ani jednego zdjęcia, nie mówiąc o filmiku co w tym przypadku powinno być na pierwszym miejscu :dontknow:

 

Skoro Moderator nie usunal tematu, tzn ze wszystko jest ok.

 

Sa linki do www producenta, sklepu i yt, ale jak Ci malo to zaprazam na yt - tam jest ich sporo i w zupelnosci wystarczy zeby wyrobic sobie zdanie. Zreszta do tego wystarczy pierwsza strona, bo reszta to zdanie poszczegolnych userow a ono zawsze jest subiektywne, bo co odpowiada mnie moze nie odpowiadac Tobie.

 

Zamiast marudzic, to sam troche poszperaj/poszukaj i zdobadz brakujaca Ci wiedze skoro wg Ciebie tu jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

 

EPOCA dużo nie odbiega od słynnej Glorii. Tak jak wczesniej napisał Rosemeyer :

 

Pianownica jest dobrej jakosci, plastik butli gruby z podzialka/skala itp.

Przy 1:20 piana wychodzila mega gesta jak dobrze ubita gesta smietana czego powiem szczerze sie nie spodziewalem ;-)

Ladnie i powoli wszystko sobie splywalo i nawet jak sie na koniec okazalo zmylo

 

Poniżej zdjęcie zrobione podczas testu Gloria lewe drzwi vs EPOCA prawe drzwi

20120618416.jpg

 

Używaliśmy 3 filców. Strumień Glorii jest szerszy ale być może to jest kwestia tego że w EPOCA filce są nowe nie ścigane. Piana aktywna to ValetPro pH Neurtal Snow Foam w rozcieńczeniu 1:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer, wiem że obowiązku nie ma, mimo to czytam ;)

 

filmiki widziałem, poprzedni "archiwalny" temat również śledziłem, ale tu głównie mowa o wersji 2l, a do tej filmików i konkretów (chodzi mi o wydajność i jakość piany) nie ma, poza tym wydaje mi się, że w tym konkretnym przypadku filmik z wersją 2l byłby wskazany zwłaszcza, że kilka osób ma tą pianownicę oraz GLORIĘ i wspominało o porównaniu, samo pisanie, że EPOCA nie odstaje od GLORII niewiele mi mówi, Glorię mam i wiem jak działa, co do EPOCA po prostu jestem ciekawy jak wypada względem właśnie GLORII...

 

pewnie za chwilę przeczytam - jak jesteś ciekaw to kup EPOCE i sam sprawdź, ale tu nie o to chodzi, wiele osób brało się za przerabianie MAROLEXA i pewnie chętnie zobaczą jak się sprawuje nowość od BEPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEPS, ja tam nie wiem. Wiem tylko, że urząd patentowy w DE się tym zajął, bo końcówka, sposób spieniania jest dziwnie podobny do rozwiązań z Glorii, które chronione są prawem autorskim Wygląda na to, że ktoś się napracował, a włosi ukradli rozwiązania techniczne i zrobili sobie swoje coś. Żeby nie było jakiś niejasności - my nie mieliśmy z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy żadnych informacji od firmy EPOCA że coś jest nie zgodne z prawem. Firma z taką renomą i tak długim stażem w dziadzinie opryskiwaczy nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek wpadki prawne.

 

Filcy jak i samych końcówek spieniających nie posiadamy.

Będą również robione dla nas pianownice 6 i 12 l, z tym że dostępność tych pianownic będzie dopiero po wakacjach.

 

Ps.

Mija się z celem wydawanie na coś ponad 150zł jak można mieć równy produkt pod względem jakości oraz renomy firmy za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija się z celem wydawanie na coś ponad 150zł jak można mieć równy produkt pod względem jakości oraz renomy firmy za połowę ceny.

 

Krzysztof, ja nie wiem czy jakość jest taka sama, a może w EPOCE jest nawet lepsza i nie będę polemizował, bo nie miałem w rękach epoc'ki i za bardzo się nią nie interesowałem. Jeśli chodzi o renomę to moim zdaniem Epoce trochę brakuje do Glorii, ale to wyłącznie moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno Epoce renomy brakuje na tym forum porównując ją do Glorii. Gloria ma swoje miejsce na rynku już od dawna i jest troche obrośnięta mianem produktu ą i ę ;) zresztą zasłużenie. Natomiast Epoca to nowy produkt , który musi nam klientom pokazać swoją wartość aby marka zdobyła podobną renome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.