Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zmiana opon na Letnie ;)

 

Dzien wczesniej mycie glinka Poorboys wheel sealant

Turtle tyre gel

p1100352.th.jpg

p1100365r.th.jpg

Na drugi dzien zmiana opon

p1100460.th.jpg

p1100464.th.jpg

nastepne wolne przygotowanie opon zimowych do przechowywania

p1100465b.th.jpg

p1100466.th.jpg

Zdjęcie robione dziś rano pada od wczoraj

p1100468y.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrl założeniem można by całe autko umyć bo tak to dziwnie wygląda fele czyste a fura...

 

Nie wytrzymałem i zmieniłem nie długo będę miał wolne to jak nie będzie padać to na pewno już umyje auto cała chemia już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyczyszczona jedna felga, dzisiaj też jedna ( co się będe spieszyć :lol: )

Użyte środki :

Mycie DJ BTB,

Czyszczenie kropek z asfaltu przy użyciu autoglym tar & remover

Czyszczenie i ściąganie kleju przy użyciu środka Concept Tar & glue (produkt rewelka)

Glinkowanie, jako poślizg Meguiars last touch z wodą

Cleaner i wosk dopiero pójdzie po wyważeniu felg ( będzie DJ LP, a wosk - Poorboy Wheel sealant)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem opony letnie do C3, a w Poli odkryłem, że juz nie ma wosku : O

BH + Blacklight wytrzymał tydzień :dontknow:

 

edit:

 

Spolerowałem maskę w C3, pomarańczowa gąbka + UC, czarna + SSR1, połozyłem na pół maski BH + colli a na druga połową sam colli. Jutro pójdzie 2 warstwa colliego na obydwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym chwalić, poprostu opuściłem do końca mokrą szybę w celu obrażenia na tysiąc sposobów jednego pana i po wymianie uprzejmości jego szyba się zamknęła a moja już nie bardzo :D

chyba pękła linka, ech porywczość :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 komplety letnich przygotowane, wywazone i nawoskowane ale czekam bo rano jest ponizej 5ciu, a moje gumy sa tak twarde wtedy, jakbym jezdzil walcem. Trzeba przeczekac najblizszy tydzien i wtedy sie zobaczy czy temp. wzrosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto od mechanika i :wallbash: zapłaciłem :wallbash: za wymianę oleju, płynu hamulcowego, hamulców (tarcze i klocki) z przodu, filtra powietrza i oleju, wydechu środkowego i końcowego.

 

 

Maciek pocieszę Cię mnie też to czeka.... Ech... Zastanawiam się tylko gdzie oddać swoje auto. U nas średnio z dobrymi mechaniorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.