Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

manio49 - faktycznie nie taki wilk straszny jeżeli chodzi o nakładanie powłoki. Co będzie dalej to się okaże - auto przestało 34 godziny w garażu i właśnie przed momentem wróciłem z małej przejażdżki aby go zobaczyć troszkę w zachodzącym słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, gdzie oddajesz do malowania ? Będe swoje chciał oddać do malowania na wiosne, tylko właśnie nie wiem gdzie :idea:

 

Miałem w planach oddać na Instalatorów, bo jestem zadowolony z zimówek które u nich robiłem ( u mnie cena wielokrotnie niższa, bo mam 13"), ale na spocie CM kolega mówił, że jest jakiś zakład w Czosnowie gdzie robią lepiej i taniej :mrgreen:

Jak dostanę namiar to się podzielę ;)

 

A co do wczorajszej "pracy", to dzisiaj udało się lepiej przyfocić :-]

 

DSC08116.jpg

DSC08118.jpg

DSC08120.jpg

DSC08121.jpg

DSC08122.jpg

DSC08129.jpg

DSC08130.jpg

DSC08131.jpg

geno, Jest klimat ? (Gubin, Gostynin, Płock, Radom ) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje obejścia na około (20-25 fotek) plus kilkadziesiąt z wnętrza. Ale idziesz w dobrą stronę :mrgreen:

Ale fotki są proste ;)

Np. pimps ma problemy z kadrowaniem , zawsze fotki poprzekrzywiane .

Statyw z poziomicą potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje obejścia na około (20-25 fotek) plus kilkadziesiąt z wnętrza. Ale idziesz w dobrą stronę :mrgreen:

Ale fotki są proste ;)

Np. pimps ma problemy z kadrowaniem , zawsze fotki poprzekrzywiane .

Statyw z poziomicą potrzebny ;)

 

Już widzę że w tym roku będzie grubo - wiem o co prosić w liście Mikołaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie dziś naszła zaduma i refleksja jak to czas leci, świat poszedł do przodu, forum się zmieniło i tera ino kwarce albo inne gejony... chyba pora położyć takie cudo na zielone....... :/:o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8oMH7Y.png

 

:mrgreen:

 

vQoW0Z.jpg

 

:kox:

 

zeZnsX.jpg

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr13 Jeżeli chodzi o czosnów to mam porównanie z na instalatorów. Dwa razy w czosnowie i 2 u nich. U możesz mi wierzyć że na instalatorów jest dużo lepiej.

 

W czosnowie mimo mojej wyraźnej uwagi zapomnieli że na felgach jest położony plastidip (swoją drogą ciekawe czym to odtłuszczali że nie zszedł :dontknow:) i przy mnie nałożyli na to lakier (przyglądałem się temu ale siedziałem cicho, w końcu oni spece nie ja 8-) ) Zrobili jeszcze raz ale z 3 obiecanych dni zrobił się tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.