Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Shmatan, Grześka, brata Danielloo ;)

 

Jak tam szafir na żabie żyje coś jeszcze ? ;)

Szafir na spodzie tak, bo poza tylną klapą glinka praktycznie nie ma co robić, a iron i prickbort nawet na dolnych partiach drzwi nie bardzo chciały coś ruszyć. Ale aqua zmarło - tymczasowo na bsd leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gary, Sporo lepiej od zwykłej żarówki ( jak pada również ). Nie jest to "niebieska żarówka za 5zł".

I światło nie jest niebieskie tylko białe. - Mam już te żarówki ponad rok i wszystko jest OK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj.

Opracowany plan remontu blacharki i oszacowane koszt powyższego :cry:

A weź to jeszcze lakieruj później....

No ale jak się zachciało działać to trzeba robić solidnie.

 

 

Mozesz szerzej na ten temat? :) Tez sie powoli przymierzam i tez w 'starym niemieckim' aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, nie lej mixola bo on się nie dopala i zostanie nagar, dobrze kolega prawi.

Ja też trochę sie naczytałem na temat dolewania oleju 2T do ON, szczególnie że mam PD i postawiłem na sprawdzony na forach Monzol5c ściągam go z niemiec bo tylko tam jest dostępny, gdyż jest to specjalna receptura do diesla. Póki co jestem zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.