Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jasne! Latem chłodniej, zima ciepło, czysto, dużo miejsca. Denerwuje brak bieżącej wody, ale myjnię mam niedaleko, poza tym ja tego nie robię usługowo, co najwyżej po znajomych. Sprzętu też nie boję się na noc zostawić bo wszyscy się znają, osiedle zamknięte, więc jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam o tyle fajnie, że przez okno z mieszkania przedłużacz ciągnę. Były kiedyś spinki, że ktoś wjechać nie może, że NIBY bałagan zostaje ale jakoś się dotarliśmy i zawsze, jak teraz ktoś wjeżdża/wyjeżdża to z ciekawością przychodzi patrzeć, co robimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam o tyle fajnie, że przez okno z mieszkania przedłużacz ciągnę. Były kiedyś spinki, że ktoś wjechać nie może, że NIBY bałagan zostaje ale jakoś się dotarliśmy i zawsze, jak teraz ktoś wjeżdża/wyjeżdża to z ciekawością przychodzi patrzeć, co robimy :)

 

A w przyszłym tygodniu też grzebiesz? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znajomego odebrane od lakiernika (malowany element )... który go dodatkowo "przepolerował".

 

Po odebraniu od lakiernika auto dotarło do mnie i zabieramy się za korektę.

No nic.. standard - mycie auta, oczyszczanie lakieru, suszenie, oklejanie oraz inspekcja z czym będziemy się mierzyć ... :o

QaXtoeNl.jpg

 

fltdtRIl.jpg

 

syCUTCpl.jpg

 

Na dzisiaj wystarczy ... a od jutra zaczynamy :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam o tyle fajnie, że przez okno z mieszkania przedłużacz ciągnę. Były kiedyś spinki, że ktoś wjechać nie może, że NIBY bałagan zostaje ale jakoś się dotarliśmy i zawsze, jak teraz ktoś wjeżdża/wyjeżdża to z ciekawością przychodzi patrzeć, co robimy :)

 

A w przyszłym tygodniu też grzebiesz? :-]

 

Prawdę mówiąc to mam nadzieję, że nie, ale robiąc po 2h dziennie nie jestem jeszcze nawet w połowie. Zależy ile przez weekend zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj, skończyłem dzisiaj :-)

Autko lekko brudne, choć niektórzy mi mówili, że czyste. Oni tego nie rozumieją

najpierw malinowa aktywna piana Stockmeier

mycie właściwe na dwa wiadra szamponem SG sleek & bubbly oczywiście za pomocą Car Pro

płukanie końcowe opryskiwaczem Hozelock`a z wodą z klimatyzacji

osuszenie autka CG Miracle Dryer

Quick detailer CG Pro Detailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat c.d.

 

W grudniu przytarłem o słup na parkingu :lol: Błotnik spisałem już na straty, ale pomyślałem dzisiaj, że w sumie, skoro i tak jest do malowania to może coś "wyciągnę", nawet jak się przebiję to lepsze to, niż pół nadkola żółtego :)

 

Papier 1500, później FG500 na białym Flexi i 2500 na pomarańczowym:

 

ciL5zE1.jpg

 

po papierze, jeszcze od IPY mokre:

 

g82egOr.jpg

 

I po maszynie, jeszcze przed finiszem:

 

07S6bRd.jpg

 

Pewnie, że daleko do ideału, szczególnie, że są dwa małe wgniecenia a to jasne na ostatnim zdjęciu to niestety przebicie, ale jakby lepiej wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie rękawicą szamponem AG a na to Megs #16, - stary jeszcze lekko żył wiec wzmocniłem go kolejną warstwą, BSD na felgi, AG BC na plastiki.

Wygląda :good:

Ponadto w ostatnim tygodniu - czyszczenie krokowca, przegląd hamulców z wymianą przewodów elastycznych i płynu, + płyn chłodniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się u mnie pozmieniało w pasztecie :

- wywalona szachownica z lusterek

- nowe emblematy (przód tył) w chromie (były czarne)

- nowe ori przednie białe kierunki (takie od zwykłej ryflowanej lampy)

- nowe opony przód 215/35/19

- nowe listwy progowe (stare ktoś kiedyś malował i nie za ładnie wyglądały) teraz jest jak być powinno

- nowa dokładka przedniego zderzaka (z tego samego powodu co listwy progowe)

 

Jak znajdę chwile to cykne fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.