Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, do mycia auta. Zastąpi starą szczotkę z gumowym włosiem. Odechciało mi się używać rękawicy bo to dobre tylko latem i jak nasiąknie porządnie to ręka boli od machania, więc zmieniam na szczotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Justyna, to jest nowy model felg do 159 w rozmiarze 17", w zime takze jezdze na oryginalnych alu 17" tylko sa juz podniszczone. O zakupie zadecydowalo takze lenistwo z przekladaniem opon, tylko gdzie to wszytsko trzymac do 147ki tez mam 2 komplety alu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem większości ;) Ja mam w dieslu tylko wkładkę i poprawa jest, ale oczywiście nie w mocy. Silnik chętniej się wkręca na obroty i tyle. 2,5KM jakie zmierzył kolega w wersji 90konnej jest niemożliwe do odczucia :) Ale i tak uważam, że warto kupić taki bajer, bo elastyczność się nieco poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem mamy auto na moment. Na szybe niewidzialna wycieraczka.

Maska umyta Gold Classem, spolerowana UC i na to wosk Dodo Purple Haze Pro.

 

Granatowy Citroen C3 2001 rok, a lakier wręcz biały po umyciu, tyle rys : |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepsze" filtry to nie tylko lepsze samopoczucie i kilka (nie zawsze) koni więcej. Większość filtrów z wyższej półki można myć i nasączać dedykowanymi preparatami co pozwala zaoszczędzić trochę kasy (nie musimy nabywać nowych filtrów) na woski w dłuższym czasie :D

 

[ Dodano: 4 Luty 2011, 22:26 ]

Nic wielkiego wysprzątałem wnętrze w grande :) i jutro może zrobie mały teścik SmartDressing vs Endurance na oponie :D

Robiłem ;) Megs wymiata. SD szybko znika z opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.