Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

siwyjac, w niedzielę mam wolne, lecę na spot do Wrocławia o 16. Swoją drogą jak będziesz leciał ? Proponuję ósemką na polanicę a poźniej na Wambierzyce. Dużo lepsza droga :good:

 

tomasns, Z18 :( Ale o ile można tak powiedzieć jak narazie mocno lubie ten silnik. Fajnie się wkręca i pali mi 8 litrów po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Dokładnie ! Ale droga tam jest dużo gorsza niestety. Zresztą ze Ścinawki pochodzę :P

tylko jadąc z Polanicy do Wambierzyc od tych zakrętów moja NzŻ robi się biało-fioletowo-zielona więc wolę nie ryzykować czyszczenie wnętrza auta. A ja tak lubię tamte podjazdy, zjazdy i zakręty. A jeszcze bardziej lubię dorgę 100zakrętów na Kudowę :-] tylko moim rodzinnym autobusem nie za bardzo można tam poszaleć :dontknow:

 

A do Ścinawki to jeździmy z Młodą na plac zabaw, ten przy Biedronce (to jest chyba średnia Ścinawka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broniłem się i wmawiałem sobie że do kolejnego auta nie założę kół większych jak 16 cali, wytrzymałem 2 miesiące i zakupiłem 18 cali :D

Ps. jak ktoś szuka opon 205/55 R16 to mam 4 sztuki Continental Premium contact 5 kupionych w kwietniu :mrgreen:

Ps.2 tak tak wiem że pieje ale na springi trzeba poczekać :)

99ccd75e56614022med.jpg

6848d8e40ca6d4femed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie felgi na zimę, dziś 4h mycia. Praktycznie godzina na każde z kół.

Ilość asfaltu wewnątrz felgi zatrważająca, felgi mają 5 lat, środek nigdy nie myty.

I tak na lato jest 16 cali a na zimę 15. :)

 

Najpierw SG Red Devil 1:10 z Marolexa, potem ValetPro Blue Gel, następnie Tenzi Prix, Prickbort w ilościach hurtowych i na koniec jeszcze raz mycie SG RD 1:10.

 

 

Lewa przed, prawa po:

 

flf18g.jpg

 

 

11r7ofq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu2805, podejrzewam, że na tych felgach ma tam 225/40. 8-) Swoją drogą to te astry jak dla mnie mają bardzo duże prześwity i taki springi do nich to jest minimum przy 18'. Ja nie dawno "glebowałem" (ale tylko z tyłu ;) ) pod liroyem GTC mojej Pani:

xZV2L4u.jpg

 

Bio, bardzo bardzo bardzo ładnie wyszło ! :song:

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu2805, jeżeli miało by to byc bez żadnej gleby to odpusc (tak wiem, zaraz mnie zjedzą, że tylko o glebie itd itp, ale prawda jest taka, że golf 4 na 18' + ori zawias wygląda strasznie ... :thumbdown: ! ) Jeżeli auto ma Ci służyc jako dejli to polecam profil 40 (w zależności jeszcze ile J felgi), ale to by było takie "optimum". 8-) Na profilu 35, żeby ten samochód fajnie wyglądał musiałbyś zejśc baardzo nisko, a wiadomo z czym to się wiąże ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu2805, profil 35 w 19' na oponie 225 to jeszcze nie taka "tragedia", do tego jeszcze np. w aucie z wielowahaczem - typu A4. 8-)

 

na sprężynach świetnie wyglądał ;)

 

ale wtedy był na 17', a one jeszcze jako tako ujdą ze springami, więcej niż 17' bez gleby do golfa bym nie zakładał. Też tak mówiłem na początku, ale przeglądając forum apetyt na obniżania rośnie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ogarniam Grande na wakacje :)

Dzisiaj wykonałem następujące rzeczy :)

- Umyłem szamponem Megsa Gold Class

- Koła, nadkola APC od AutoGlym i APC od ValetPro.

- Osuszyłem Fluffy :D

Resztę ogarnę jak dzisiaj kurier wpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec pracy nad felgami.

 

Wczoraj nałożyłem Collinite 476, dziś dotarłem.

Na opony położyłem Meguiar's Hot Shine Tire Gel.

 

Jutro pierwsza przymiarka na auto. :)

 

I tak nad 4 felgami spędziłem 6h. :kox:

 

 

mlpkqq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.