Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rano na szybko przeprałem dywaniki Miniaka a jadąc do roboty wieczorem podjechałem na bezdotyk gdzie za 5zł z pomocą bilberry na felgach umyłem autko. Widok kropelek bezcenny ;) Potem auto stało pod chmurką, przeszła nad nim spora ulewa, otworzyłem bagażnik a tam woda.. już po raz kolejny. Nie wiem którędy się tam dostaje ale wkurza to bardzo a czas na sprawdzenie problemu dopiero chyba koło wtorku/środy będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano na szybko przeprałem dywaniki Miniaka a jadąc do roboty wieczorem podjechałem na bezdotyk gdzie za 5zł z pomocą bilberry na felgach umyłem autko. Widok kropelek bezcenny ;) Potem auto stało pod chmurką, przeszła nad nim spora ulewa, otworzyłem bagażnik a tam woda.. już po raz kolejny. Nie wiem którędy się tam dostaje ale wkurza to bardzo a czas na sprawdzenie problemu dopiero chyba koło wtorku/środy będzie :(

 

Też kiedyś tak miałem i bardzo długo szukałem przyczyny aż znalazłem... uszczelka pod anteną na dachu skończyła żywot i woda wlewała się do bagażnika w volvo v40. Dziwne było to troszkę bo podsufitka sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nałożyłem 2 warstwę Nattys Reda, plastiki zewnętrzne ValetPRO Yellow Bumper Gel bardzo wydajny środeczek, Sonax BSD na felgi i zakończona robota która trwała od wtorku. Oczywiście pełne czyszczenie autka zaczynając od piany aktywnej, osuszania, mycia na 2 wiadra, glinkowanie, mycia, osuszania, clenerowanie Parboys Pro Polish 2 ręcznie , politura BH, szybki Autologym CGP, RainX, wnętrze Pb NL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumowe dywaniki ori volvo zamówione dzisiaj 8-)

poza tym komora silnika odszczurzona i aż lśni... na plastikach wylądował KOCH.

Teraz ze spokojnym sumieniem i poczuciem niezmarnowanego weekendu mogę jutro iść do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woytek13, ja ostatnio swoje lampy odświeżyłem ale bez rezania papierem bo nie miałem aż tyle czasu. Minus takiej operacji - bardziej widać usyfienia lampy od środka. Zastanawiam się czym ewentualnie przepłukać lampy w środku (po wymontowaniu) aby były trochę czystsze a równocześnie płyn nie zostawił nowych zacieków na kloszach. Klosze mam raczej z tym klejem niewrażliwym na termiczne jego rozbrajanie...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, ja nie miałem takiego problemu. W e46 klosze się banalnie demontuje, można umyć od środka, wysuszyć, wytrzeć i zacieki nie są żadnym zagrożeniem.

 

Przy korekcie lakieru próbowałem samą pastą polerować. Zdjęcie "przed" przedstawia właśnie efekt tego szorowania samą Fg500 ;)

 

Żeby nie robić OT:

- pomalowałem ramki rejestracji na czarny mat (nie lubię robić reklamy firmie której nawet nie znam)

- wypolerowałem ozdobne końcówki wydechu na prawie lustro. Wcześniej były prawie całe zardzewiałe więc efekt w pełni zadowalający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiknąłem BSD, wypucowałem szybki, nasmalcowałem oponki Sonaxem :)

Pojechałem do Niedzicy, zrobiłem 400km, auto do mycia ponownego :D

Akurat w połowie drogi potwornie lać zaczęło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wymieniałem wczoraj wnętrze u siebie , mam coś dla mistrzów oceniania fur i wiarygodności przebiegu po zdjęciach :

 

76217641253127199995.jpg

 

Lewy fotel z auta które ma 140 kkm, prawy z auta które ma 240 kkm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.