Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie dziś a w sobotę , odsmalanie - deIRONizacja - glinka - DJ LP - DJ PH . A na detale Koch Chemie Nano Magic Plast Care , koła PB Wheel Sealant i oponki Nielsen . Pierwszy raz od dawien dawna nałożyłem naturalny wosk i jestem mega zadowolony Purple Haze świetny wosk , łatwo nakladalny jeszcze łatwiej daje się polerować i ta szklistość którą daje jestem wielce zadowolony .

w5rg.jpg

ukgy.jpg

ponn.jpg

vjkid.jpg

a1m9.jpg

1uog.jpg

al2hh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WojtasTDI, czekam na zdjęcia ;)

 

Efekty kupowania w niedziele przy zamkniętych wulkanizacjach = krzywe felgi...

Jutro wycieczka do Krakowa by oddać koła , sprzedający na tyle uczciwy że powiedział przy kupnie że gdyby było coś nie tak można zwrócić koła i odda gotówke...

 

Ale przymiarka była i dalej szukam tego koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te rotiformy się w ogóle nie widzą :o

W końcu znalazłem chwilkę więc mycie duraglossem 901, jako QD AF Finale ( dwa tyg.temu kładziony AF Spirit ) i na oponki Valet Pro. O felgach się pewnie zaraz posypią posty więc od razu mówię że docelowe felgi jadą do partnera z forum na full regenerację a te są na chwile...chociaż mi się nawet widzą :D

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 24 Czerwiec 2014, 20:50 ]

Fotki znikają szybciej niż bieżnik, gdy mają nieregulaminowy rozmiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.