Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymiana wycieraczek na hybrydowe :o Michelin...

 

a3eaa5bc.jpg

 

18dbd0ec.jpg

 

aeadf9d8.jpg

 

4020c3cb.jpg

 

5ee63f03.jpg

 

Dużym plusem dla mnie jest ich wygląd, nie udziwniają starszego auta aż tak bardzo jak płaskie, komponują się z leciwym :P dizajnem dość gładko. Nie podoba mi się mocowanie, powinny mieć coś do wykończenia/zakrycia tego miejsca, działanie jeszcze nie sprawdzane, ale pogoda taka sobie, więc pewnie na deszcz nie będę czekał długo, dla dopełnienia całości trzeba będzie jeszcze wymienić z tyłu... Zdjęcia słabiutkie, nie zauważyłem jak umazana była obudowa telefonu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem wyczyściłem plastiki przy pomocy Interior APC od ValetPro i zabezpieczyłem Polishangel Snow Cake - świetny świetny świetny, ładnie przyciemnił plastiki i w ogóle się nie świeci, nie jest tłusty w dotyku a przyjemny zapach jeszcze dzisiaj był wyczuwalny w samochodzie :song::good::good:

zapomniałem zrobić 50/50 :wallbash: mam tylko takie dwa słabe zdjęcia:

 

twpm.jpg

g5368.jpg

 

 

a dzisiaj wyczyściłem i zabezpieczyłem przed brudzeniem i deszczem pseudoskórzane wykończenie na boczkach :)

 

sb1j2.jpg

rgig.jpg

4tsg0.jpg

gj4j.jpg

8b69.jpg

 

myślałem, że produkt będzie w ogóle niewidoczny a tu miłe zaskoczenie, fajnie przyciemnił ;) bardzo wydajny, jedno psiknięcie na bawełniany aplikator i te dwa elementy na jednym boczku zrobione, zapach delikatny i przyjemny - chyba kwiatowy :)

 

sorry za zdjęcia, ale to tylko telefon i niestety albo dobrze widoczna buteleczka a ciemna reszta, albo jasna reszta i superjasna buteleczka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnych fot bo nie było na to czasu ale zrobione dużo i to przez 2 dni :)

Wymienione łożyska tylnej osi (P+L) + osłony przegubów zewnętrznych

Wymiana sworzni wewnętrznych i zewnętrznych po obu stronach oraz łączniki stabilizatora.

 

Generalnie gdzieś ktoś pisał że wymiana jednego łożyska zajęła mu w e36 koło godziny :kox: jak ktoś takiego zna to dajcie znać. Mi zeszła przy dwóch parach rąk około 4 h na jedno :shock:

 

A teraz jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś za radą userów tego forum do czyszczenia poszły końcówki wydechów...

APC + wełna stalowa zrobiła dobrą robotę! Tak się rozpędziłem z tym czyszczeniem, że nie zrobiłem zdjęć przed a były mocno zapuszczone... Teraz czekam na przesyłkę z Autosol, który dokończy dzieła...

 

vhwl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem wyczyściłem plastiki przy pomocy Interior APC od ValetPro i zabezpieczyłem Polishangel Snow Cake - świetny świetny świetny, ładnie przyciemnił plastiki i w ogóle się nie świeci, nie jest tłusty w dotyku a przyjemny zapach jeszcze dzisiaj był wyczuwalny w samochodzie

czym nakładałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Protect raczej nie nadaje się do amatorskiej aplikacji...

 

Nakładałem R w temp. ponad 20 stopni, bez większych problemów. Grunt to mały obszar pracy i można jechać.

 

Pytanie ile ponad 20 stopni? Producent jasno informuje na opakowaniu, żeby nie aplikować w temp. powyżej 20 stopni. W ubiegłym tygodniu próbowałem nałożyć R w temp. 27-30 stopni (do takiej nagrzał się garaż po upałach), na fragmentach wielkości 20x20 i nie udało się uniknąc zamazajów, które usuwałem maszynowo. Stąd ciekaw jestem ile to ponad 20 wynosiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ścierania UNC-R jest bardzo krótki w wysokich temperaturach, praktycznie po nałożeniu na fragment elementu o wielkości 40 cm na 40 cm trzeba od razu ścierać, i najlepiej używać do tego trzech microfibr, pierwsza żeby ściągnąć nadmiar, drugą polerujemy i trzecią czystą usuwamy jeszcze ewentualne smugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na egzaminach na prawo jazdy pownno sie wprowadzić kolejny test, z umiejętności zachowywania odległości.. Zostawiłem samochód pod uczelnia zaparkowany równolegle i poszedłem, jak wróciłem co widze..

93ef817e8159c290med.jpg

a9070c8169b35fdbmed.jpg

Oczywiście jakaś kaleka sie nie zmieściła.. Trace powli sens żeby próbować go utrzymac, jak ktoś nie przytrze to zawali drzwiami, no co za ludzie..

 

No ale powrót do domu i do działa, dla chcących wiedzieć, przejazd futrem+fg500 efekt marny, więc woda papier p2500 i heeeja na gróbo i tak nic do stracenia, potem futro+fg500, niebieski ABW+fg500, pomarańczowy ABW+pf2500 zakończenie ff4000 na czarnym finiszu.

453ff095a2455b52med.jpg

11bdf6f944b4b272med.jpg

77fde9d8d96cba66med.jpg

ef0c03e2a8acc14bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.