Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zabralem up'a na drugie w karierze mycie. Myjnia przy Intermarsche: najpierw turbo oprysk, mycie proszkiem, plukanie, zabezpieczenie polimerem :D, woda demineralizowana.

 

Czymkolwiek salon posmarowal zrzuca wode fajnie, jakies krople tez sa ;)

 

25uo5tj.jpg

b3qvkj.jpg

24oyn15.jpg

2z5k7s0.jpg

bfp01y.jpg

 

I na deser Yankee Candle, bo mojej kobiecie nie podobal sie zapach nowego auta :)

 

hx7q12.jpg

 

W weekend trzeba bedzie cos posmarowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie dzis pomachalo szmatka. Nawet sie swieci :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

astra kosa!

 

ja jestem ciekaw co ludzie gadają jak wchodzą do komisu i widzą tak wyczyszczone samochody. pewnie "ale wyplakowany" :mrgreen:

 

tak jak kumpel ostatnio, otwiera maskę a tam kilka plastików umytych i przetartych VP TG śmieje sie i mówi "o plak był grany" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie u mnie a u znajomego

red devi + narutal look + zymol detail :)

 

typowy spontan w trakcie spotkania na pogawędkę zamiast notorycznego palenia papierosków :mrgreen:

90011c8354744f94med.jpg

zdjęcie robione uszczelką zymola :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zająłem się ojcowozem - hunajdaj i20.

Auto nie było myte bez mała od roku. I uważam że to lepsze, niż jakby ojciec co tydzień dawał na automat :) Standardowo - prickbort - piana - mycie - glinka - mycie. Koła - dragons breath, opony DG 701.

Pojechałem do garażu i doszedłem do wniosku że za wiele to nie mam do darcia, to też profilaktycznie obskoczyłem całe auto menzerną 2500 na czerwonym urbanie, wymyłem IPA i na całe auto poszedł Gyeon CanCoat. Łącznie z plastikami, ciekaw jestem jak to się będzie sprawować. Na oponki poszedł Megs Hot&Shine.

Szyby wyczyściłem 4nano glass&metal cleanerem i na to rzuciłem rainx'a (wciąż nie pojmuje po jaki czort ludzie kupują 20 butelek na promocji w kaufie czy tesco :o ).

 

Fotki zrobię na dniach bo w garażu za ciemno było a na zewnątrz padało ;)

 

Muszę się nastawić na batalię wewnątrz. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.