Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te Ledy to dokładane ?

 

:lol:

 

geno, będziesz słyszał to pytanie zawsze i wszędzie :D

 

No sorry, ale jak tak to z salonu wychodzi to nie mam pytań :kox:

Już lepiej by to w miejscu halogenów wyglądało. Wiem, że to bardziej nie legalne, ale wygląda schludniej :) Doczepione na siłę teraz. Ale mniejsza z tym :) Mało ważne chyba przy tego typu aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już na swoim miejscu. Pozostały tylko obudowy od lusterek ale to już po świętach bo materiału (patrz. lakieru) zabrakło, wiec musze podskoczyć do ASO po dodatkową puchę lakieru

 

201404191128.jpg

 

Na koniec Zymol Vinyl Cleaner i zabezpieczenie Zymol Vinyl Conditioner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu był czas zająć się swoim autem. Mycie, Cherry Glaze +FK Hi-Temp, opony Lahega, listwy Jet Black, środek odkurzony i przetarty wilgotną fibrą 8-)

Jak widać bez dystansów się nie obędzie, także też gwintu nie ruszam na razie ;) Zdjęcia robione poręczą :roll:

 

bKXTZ2L.jpg?1

maXIuIU.jpg?1

vz1mdBF.jpg?1

bIQ0BLJ.jpg?1

KeYScSM.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter bardzo fajnie wyglada Twoj pasek. W srodku tylko te welury mi nie graja...pomyslalbys nad jakas skorka. Kuba mnie sie jezdzi bardzo dobrze, u mnie przod nie ucieka. Moze jezdziles autami ze zmeczonym zawieszeniem...choc trzeba tez brac pod uwage ze ten klocek wazy ponad 1700km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.