Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakieś dekielki by się przydały;)

 

dekielki czekają na malowanie pod kolor felg

 

 

To nie jest oryginalny kolor toyotowskich felg. Malowałeś je ?? Pytam bo moje oryginały po 5 zimach wyglądają okrutnie i muszę je latem pomalować (farba odchodzi płatami).

 

malowałem proszkowo, ale Panowie nie chcieli pomalować dekielków, więc trzeba dokupić spraya. Niestety u mnie na wsi nigdzie nie ma takiego czy nawet podobnego spraya :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze to wygląda :good: Ale jeszcze jakieś 1-2cm niżej i jest mistrz :-]

 

przód zostanie już jak jest;p za bardzo trze płytą podłogową :D a z tyłem jeszcze będę działał ;) co prawda regulacja się skończyła ;) ale inne sprężyny i dać je skrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś umyłem smolucha , pierwszy raz porządnie po zimie .

-Pre-Wash TenziTruck + SG RD + APC

-2 wiadra VP

-Fluffy

-QD AF

-Opony Nielsen

 

A za tydzień odświeżanie porządne i woski itp

 

bra0yfj1u4qk.jpg

qggjdwzooksf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tym zglebianiem samochodów. Nie każdy jeździ sam na pokaz, przy pełnym załadunku niskie zawieszenie by się raczej nie sprawdziło. Trzeba mieć na uwadze to że się jeździ całą rodzinką w aucie, niekiedy nawet z załadowanym bagażnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, nie wiem na jakiej glebie ty śmigasz ale ja na ten temat sporo wiem , moje drugie auto wygląda tak ( w chwili obecnej w fazie odbudowy )

47220607.jpg

31641042.jpg

Najniższy punkt to sanki cale 4 cm nad ziemią . Na chwilę obecną auto nie jeździ bo się odbudowuje silnik i pare innych pierdół i jest traktowane typowo jak zabawka

 

A wracając do auta na codzień to Ford jest poprostu wygodnym rodzinnym wozidłem którym ja czy żona wjedziemy w każdą dziurę czy na każdy krawężnik .Więc temat glebienia nie jest mi obcy a jak czytam a zglebiłem auto dałem springi -30 ale twardo teraz jeździć się nie da to poprostu ktoś poprawia mi humor na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33 a jak czytam a zglebiłem auto dałem springi -30 ale twardo teraz jeździć się nie da to poprostu ktoś poprawia mi humor na cały dzień

 

Dokładnie :D

A najlepsze jest wtedy słowo "zglebiłem" co raczej jest nie na miejscu ;)

Pajko Piękna Mazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fordzie jest balon 225/40/18 na 7,5" w Mazdzie na setupie z fot było przód 195/40/17 felga 8" tył 205/40/17 na 9" .

 

Ford nie ma problemu z wjazdem tam gdzie mu każe :) Mazda czasami przycierała i protestowała wieszając się tu i uwdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pracowita niedziela :-] Na pierwsyz ogień Prix i Prickbort, potem mieszanka Tenzu Truck, SG Fruit i APC, mycie Gold Class, glinka, mycie szamponem Augotlyma, suszonko, Achilles na germańcu i 1000p. Na plastiki SG Jet-Black, opony SG Black2Black. Potem odkurzanko środka i przy okazji urabiania APC troszkę pomachałem pod maską. W końcu to padło jakoś wygląda 8-) Później może jakieś foto strzelę.

 

[edit]

Obiecane foty:

qU0UcfN.jpg?1

b2jzxzT.jpg?1

TwuMxDL.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! NIE!

Auta w górę koledzy! I jeszcze felgi kwadrylion cali!

 

Co Wy macie z tym obniżaniem samochodów? Nie każde przecież służy do lansu...

 

Uwielbiam tego typu wypowiedzi + myślenie niektórych ludzi...

Co ma wspólnego lansowanie się z obniżeniem samochodu ? Bo tak nie bardzo rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek z tym lansem to taki skrót myślowy - może trochę niefortunny. Po prostu ogólny trend do obniżania samochodów służących do codziennej jazdy jest dla mnie czymś kompletnie niezrozumiałym.

Oczywiście jak ktoś chce sobie SWOJE auto obniżać to jego wola. Ja swojego nie obniżam i wsadzam felg 20 ale nie znaczy to wcale, że będę pisał innym że na nisko leży więc weź go podnieś albo zmień felgi na mniejsze bo lepiej się będzie jeździć. Tyle w temacie żeby już dalej OT nie robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.