Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SM, szczotka bardzo rysuje lakier.

 

Prędzej powiedziałbym, że gąbka rysuje dzięki drobinkom piasku. Mam szczotkę z Megsa i jest bardzo miękka. Czy ona może rysować sama z siebie?

 

Zależy czy palisz, czy przewozisz zwierzęta, wtedy potrzeba więcej ozonowań. Normalnie wystarczy jedno.

 

Nic z tych rzeczy, więc mogę być spokojny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam porowatej gąbki i rękawicy z mikrofibry (z jednej strony frędzelki z drugiej gładka). Nigdy nie używałem szczotki, bo zawsze się bałem/nawet jestem tego pewniem że porysuje lakier. Nawet ta najdelikatniejsza. Ale największym wrogiem są drobinki piasku, które mogą się dostać zawsze i wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem podłokietnik w swoim skodzitsu :)

Odkurzyłem autko ;) swoje,żony i zgadnijcie czyje ;P teściowej 8-)

Rozciągnąłem przewód ale niestety nie umyłem auta bo zaczęło padać :/ a byłem ciekaw jak będzie wyglądało mycie po nałożeniu #16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj umyłem oba graty, mazdę i opla. na maździe #16 po jednym muciu wygląda tak

P1030150.jpg ,

a opel na wiosnę idzie do polerki, chyba że teraz znajdę jeszcze z dzień wolnego, wygląda okropnie, jest cały matowy, no ale ma prawie 6 lat a prócz wosku i glinki żadnych więcej kosmetyków nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na karoserii jest taka lekka mgiełka. Podoba mi się :kox: Tak mi się jakoś skojarzyło, nie pamiętam, czy zawsze miałem ją podczas mycia, ale zapadła mi w pamięć kiedy myłem gorącą z myjki, a myłem może z 3 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM, ta mgiełka to chyba dlatego że przy spłukiwania boków z daleka część wody pewnie poleciała na dach.

a oto bohater dnia dzisiejszego, felga enkei, ręcznie polerowana, do ideału jeszcze dużo jej brakuje ale jak na nakłady jakie w to włożyłem to i tak ekstra, tylko bicepsy bolą

P1030159.JPG

za rok będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem plastiki w środku forda. Użyłem nielsena, pomarańczowego o zapachu cytrynowym. W końcu mam doczyszczone :good: . Żadne inne płyny do naczyń wcześniej stosowane tego nie zrobiły. no i Black wowem poleciałem kilka plastików na zewnątrz, też efekt super jak na takie maleństwo (Julian pisał, że kropla wielkości emotka i rzeczywiście). Szyby od środka też umyłem. A w sobotę umyłem z zewnątrz przy użycia wookiesa od noxa. Regularna owca. Ale ma fajną skórę w środku i tak łapy nie marzną. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finesse miałem próbkę od nOx'a, anawet gdzieś tam w poscie testy umieściłem wzmianke o niej i cisza...

Mi się podoba efekt finesse, taki matowy połysk.

 

A co do owcy, to jak upoluje jakąś, to też będę mył nią moje auta.

 

A co tak póżno się odezwałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałeś jakiegoś badziewia pewnie :P

ja kupuję hurtowo i przywożą mi na miejsce, niby kierowca się zarzekał że orlen ale z kąd faktycznie to było to nie wiem :( teraz tylko kupa roboty jeszcze mi doszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.