Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ojciec szukał po necie chyba z rok i w końcu trafił się w Niemieckim serwisie, był troche brudny i zaniedbany, ale przebieg miał org. Gość przyjechał chyba prosto z roboty, zostawił tego LT i wziął nowego. Jak widać po zdj wygląda przyzwoicie no i to jest 2005 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj założyłem lato, to co, że w weekend jakieś śniegi mają przyjść :mrgreen:

 

najpierw ogarnięcie felg:

9g6j.jpg

 

potem piast:

ffjf.jpg

 

bałągan przy pracy obowiązkowy :oops: ciągle nie wiem, może na te 16 zarzucić letnie opony i śmigać :idea::-]

myt6.jpg

a dzisiaj banan na twarzy przy podchodzeniu do fury :mrgreen:

u6ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija rok kiedy kupiłem Fiata brava na handel i jakoś tak poszedł w odstawke i sobie stoi i czeka na dokończenie gdyz padł alternator. Ale jako że musze troche grosika odzyskać to po malu sie za niego wziąłem dzisiaj i po włożeniu naladowanego akumulatorka ku mojemu zdziwieniu cyknął od strzała..... :shock:

Ale jak pomysle o walce przy wyciaganiu tego alternatora to chyba znowu go na jakiś czas odstawie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.