Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

UQD nie używałem, tylko zwykłe QD Megsa. S&G tylko raz miałem okazję użyć więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, w dodatku to było na srebrnym aucie w cieniu,ale miałem wrażenie że CG szybciej odparowywał z lakieru. Co do Smarta, to jest to ten sam produkt co ProDetailer, Smart to przebrandowany Chemical Guys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośród hałd śniegu i wszechobecnego lodu, który spowodował, że dwa razy byłem bliski wykonania szpagatu i raz o mało co nie wleciałem twarzopodobizną do wiaderka z szamponem, ku pocieszeniu sąsiadów, Opel został umyty i wysuszony za pomocą PB Spray&Gloss. I to by było na tyle, bo na nic więcej mi nie starczyło czasu... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie temperatura podskoczyła do około 8-10 stopni i dopadłem się do mojego autka a zrobiłem mniej więcej to:

umyte całe auto,umyte gumowe chodniczki,umyte wszystkie szyby od wewnątrz i dokładne odkurzanie

może niewiele :oops: ale tylko na tyle starczyło mi czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyszaKr, a cóż sie stało? słuczka mała czy jakaś dziwna akcja?

 

Sama od siebie, siedze w aucie, wszystko wyłączone, zwłaszcza ogrzewanie tylniej szyby a nagle buuumm. Patrze w lusterko a tam pajęczyna - wychodze z auta a wtedy wszystko wpadło do środka, 450 PLN wstawienie szyby - ile by to wosku było :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
no fajnie prawie 40 koni więcej. A odczułeś różnice? dobrze już sie śmiga tymi 138konikami?

 

Raczej jakieś 20 koni wiecej ;) Seria była raczej zdrowa więc obstawiam że te 115 było. Czuć różnicę, nie trzeba tyle wachlować biegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymontowałem tylne lampy i postanowiłem je odnowić .

Zmatowałem papierem 2500,następnie użyłem megsa diamond cut compound i wykończyłem niemiecką politurą firmy STARK z dodatkiem wosku Carnauba.

Wszystko robione ręcznie ,przy pomocy żółtego aplikatora megsa

zdjcie0245n.th.jpg

zdjcie0244n.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.