Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja przed zimą wziąłem zimówki na taras (III piętro bez windy) celem oczyszczenia i pomalowania. Nosiłem po 1szt., ale barki potem bolały, bo jam jest człowiek wątłej postury. Ale w wannie lub prysznicu bym się nie odważył. Niestety od świąt nie mam czasu na nic więcej jak mycie i dressing na oponki, o odkurzaniu nie wspomnę :dontknow: Trzeba będzie wziąść urlop :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie ma innych warunków i za bardzo możliwości inaczej, to cza se jakoś radzic, a piętro czy to 7 czy parter nie zniechęcałoby mnie do tego. :song: dodam tylko, że po myciu było jeszcze jechane cleanerem maszynowo w pokoju... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zmianę hebli, na razie przód, wybór padł na te z RS4 B5 - 360x32mm :good:

 

PAWC82X.jpg

 

Na przetoczenie tarcz już jestem umówiony, jutro z samego rana zawożę, zaciski będą wyczyszczone i odmalowane na srebrno... Ogólnie wszystko wygląda całkiem uczciwie ( gumki całe, klocki grube na 9mm, tarcze 31,6 i 31,5mm, odpowietrzniki odkręciły się bez problemu ) wymaga tylko trochę czasu i będzie dobrze ;)

 

Oprócz tego: rollbar zmienił kolor na czarny (półmat), gaśnica zrobiła wylot, tapicerka bagażnika została pomalowana na czarno, według mnie jest dużo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team, Ładnie wygląda :good:

Dobrze widzę, że są fotele IG :evil: Wrzuć jakieś zdjęcie środka.

 

 

A w temacie to i ja dzisiaj umyłem szczura. Z miłych zaskoczeń to Koreańczyk trzyma jak zły, mimo intensywnego podsypywania solą. :song:

 

IMG_20140211_143526.jpg

IMG_20140211_150537.jpg

IMG_20140211_150548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, wnętrze nie skończone, poza tym syf straszny. Jak posprzątam to cyknę fotkę

 

IG jest i to z bajerami: fotel kierowcy wyposażyłem w pompowanie części lędźwiowej: jest wygodnie :-]

 

Widać że masz czyste felgi od środka na tylnej osi. :lol: Na plastikach powłoka a na lakierze? bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaliłem trochę Renatkę, bo ostatnio dziadowałem za kółkiem (po przepaleniu ponad połowy baku spalanie poniżej 4l :mrgreen: ). Chyba troszkę się wydech opróżnił, bo zaczął zostawiać na kostce sadzę, a to wcześniej mu się nie zdarzało :evil: A ja naiwny człowiek myślałem, że trafiła mi się nie kopcąca sztuka nawet pod odcinką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, muszę ten temat pokazać swojej kobicie. Się bidula burzy, że kupiłem sobie rękawicę Megsa mając jedną Nigrina za 5 zł i gąbkę Sonaxa zamiast kupić sobie jakiś krem na popękane naczynka, które tylko ona widzi :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.