Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też dzisiaj myłem. Myślę sobie, a podjadę, szybko za 4zł go ogarnę :) Tak trochę chociaż. Ale człowiek głupi, bo jak wsiadałem do auta to już rąk nie czułem. Ani czapki, ani rękawiczek. Nie będę ryzykował, następnym razem się lepiej ubiorę, albo poczekam jak trochę popuści. A wiaderek bym na pewno nie wyciągnął :? Wolę brudnym jeździć.

A co do samego mycia. U mnie też wszystkie czynne. Tyle, że np jak są 4 stanowiska, to zostawiają 2 czynne. I woda cały czas się z lancy sączy ciepła, żeby nie zamarzło. Ale niekiedy zamarznie, albo wyłączą jak już konkret przyładuje.

Piane idzie nanieść, ale później już ciężko spłukać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem aku od skody do ładowania :)

Dolałem płynu z Shellu do sprysków :)

I tak zacząłem rozmyślać nad przyciemnieniem szyb, tutaj się rodzi pytanie na ile procent, żeby nie było smoły i żeby to jakoś ładnie wyglądało :D

z 40%? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ja dzisiaj ( :/ ) wymieniłem sobie świece bo, jak się okazało, 2 z 4 były kaput. I tak dziwne że ostatnio mój tds odpalił przy -13 stopniach...

 

Tak to wyglądało podczas tego "zabiegu":

 

zugo.jpg

 

rdws.jpg

 

7u4k.jpg

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
wymieniłem sobie świece bo, jak się okazało, 2 z 4 były kaput. I tak dziwne że ostatnio mój tds odpalił przy -13 stopniach...

 

 

Ja dzisiaj też wymieniłem świece,okazało się że z 4....4 były kaput :mrgreen: to dopiero dziwne, jakim cudem on w ogóle odpalał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.