Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hymm to u mnie ferrodo calkiem odwrotnie, piszcza mocno jak sa zimne po zagrzaniu cichutko. Ale czuje sie jak bym mial ceramike :D

 

u mnie w ds performance`ach tak jest, piszcza jak pociag :D

Potwierdzam (DS Performance)… -- na zimno zdarza im się... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj,dzisiaj powalczyłem troche z Astrą.

Odkurzanie,APCowanie,Natural Lookowanie wnętrza.

Z zewnątrz mycie,glinkowanie. Na progi i listwy żel Sonaxa.

No i zegary i TID zmieniły kolor.

z1.jpg.6e16a086400c7b42e7d490342d55bd63.jpg

z3.jpg.7576005e05de03c9c885cedb19926323.jpg

a2.jpg.8a045d1298fd55d11a2c3f1fa6d734fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16 Ciebie wciąż trzeba uczyć, że bez zdjęć to... ? :P
wciaz? tyle co ja tu zdjec wrzucilem,to powinienem miec moda na imageschack :lol: nic sie w aucie nie zmienilo poza tym ze jest kosciol :)

 

 

Zdjec kosciola nigdy za wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle co ja tu zdjec wrzucilem,to powinienem miec moda na imageschack

właśnie stąd moje zdziwienie z powodu braku zdjęć. Akurat zawartość Twojego garażu wielu użytkowników może wprawiać w dobry nastrój więc zdjęć nigdy za wiele;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Foka odebrana z lakierni. Nowa klapa. Zderzak. Listwa. Emblemat. :) W spadku dostałem starą klapę i zderzak - będzie na czym ćwiczyć.

 

 

qdhn.jpg

evws.jpg

ngy5.jpg

iyu3.jpg

3fpy.jpg

zhs5.jpg

43dn.jpg

 

Pozostaje znaleźc nowa naklejke " hand was only... " moze ktos ma na zbyciu ta biala ? no i Klubu FOCUSOWEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje znaleźc nowa naklejke " hand was only... " moze ktos ma na zbyciu ta biala ?

 

Hmmmm, no nie wiem.... :idea: Jak byś dobrze (lubię Tyskie w 4pakach) zagadał... :dontknow: Noże bym tam gdzieś, coś poszukał w czeluściach garażu :dontknow::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

g.pajak, hahaha :P spoko :D

 

--------------------------------------------------------

Znowu mam problem z licznikiem. Wczoraj jak odbierałem auto z lakierni pełno wody miałem na wycieraczce w ilości jak z butów uwalonych śniegiem. Co to miało znaczyć ? Problemy z odpaleniem ale w końcu ruszyło i zaczęło sie to wariowanie wskazówek i licznika. Pierwszy raz miałem to z rok temu zaraz po tym jak odebrałem auto z mycia tapicerki i podsufitki. Stwierdziłem ze chyba zalali mi kokpit. Ale ustało to po tygodniu. Spokój byl przez ponad pol roku i wczoraj znowu. Mechanik mowi ze może coś jest zawilgocone. Ale co ? Inny ze to byl częsty problem i trzeba wyczyścić licznik. Moj zaufany majster stwierdził, żebym pojeździł kilka dni może przeschnie jak nie to będziemy kombinować ...

 

Auto jeździ równo, odpala praktycznie od razu. Nic nie stuka nic nie puka... ale widok wkurza na maksa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, prawdopodobnie masz gdzieś brak kontaktu na wtyczce, albo styki są zaśniedziałe, albo zawilgocone, albo i jedno i drugie ;) ...ewentualnie wtyczkę masz niedociśniętą. :dontknow:

 

Zdemontuj licznik, przeczyść wszytko i zobaczysz jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, poszukaj na forum Focusa, miały jakiś problem z którymś czujnikiem chyba - miałem 5 lat temu Fokę - u mnie wskazówka spadała do zera i tak potrafiła leżeć czasami nawet przez 5-6km, niestety już nie pamiętam co wtedy wymieniałem :/ Ale koszt nie był duży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylo porzadne mycie ;) najpierw piana, pozniej na dwa wiadra ;) i po calym myciu nalozenie wet coata :-] oraz przy pomocy kolegi patryczken16 troszke popsulismy fotele :D:D

 

hb78.jpg

 

5sfw.jpg

 

vuxt.jpg

 

bfb2.jpg

 

qm9i.jpg

 

3ij2.jpg

 

dbsx.jpg

 

0sgb.jpg

 

9vxz.jpg

 

6sa4.jpg

 

n63o.jpg

 

yidz.jpg

 

oetr.jpg

 

Chwilowo trzeba bylo jakis nowy fotel dac :D calkiem wygodny :D

 

gdjp.jpg

 

5rxw.jpg

 

rfb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.