Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"celowane" na kierowcę? Tak na zdjęciach przynajmniej wyglądają ;) Masz procesor dźwięku, żeby sobie opóźnienia do tego dobrać ?

 

Wystarczy ,,dobre" radio kupić i juz będzie można ustawiać opóźnienia na głośnikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tą samą techniką słupki do astry F :P Więc powiem, że takie pierścienie sobie sam zrobiłem "otwornicą" - taką do wiertarki. Użyłem dwóch średnic, najpierw większą naweirciłem, żeby był rowek następnie cieńszą wyciąłem dziurę na wylot i na koniec szerszą poprawiłem wcześniej nacięty rowek, żeby pierścień "wypadł z deski". Wycinałem chyba z jakiegoś starego blatu z MDFu albo deski drewnianej...

 

Tutaj chyba ta sama technika, widzę ślady po otwornicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dystanse dorabiales czy kupiłeś gotowce? Ja też się powoli zabieram za to i wlasnie szukam takich małych dystansow ale nie widze:|

Sam robiłem otwornicą :)

 

"celowane" na kierowcę? Tak na zdjęciach przynajmniej wyglądają ;) Masz procesor dźwięku, żeby sobie opóźnienia do tego dobrać ?

Na głowę :)

Mam radio z procesorem, więc opóźnienia będą elegancko ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.