Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Do zniszczenia mojej płyty przyczynili się debilni sąsiedzi którym nie chce się śniegu z chodników i podjazdów wrzucać na posesje, tylko walą na ulice. W końcu na wąskiej ulicy zrobiło się tyle zmrożonego śniegu że płyta non stop już tarła i w końcu się poddała :/ Zeszłej zimy było więcej śniegu i było ok, ale wtedy nie miałem jeszcze obniżonego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też na glebie tre aż mnie ściska w ... :/

aaa ja dziś umyłem nieudolnie auto na myjce :/, spłukałem wosk aktywną pianą :/

nałożyłem niewidzialną wycieraczke Unique . Chciałem tez nałożyć antypare od wewnątrz alee po zapachu podziękowałem, tym bardziej że prawie wogóle mi nie parują szybki.

Noo i na opony PB bb, kuuurcze zapach świetny! tym moge całe wnętrze wysmarować :) nl też tak pachnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i na opony PB bb, kuuurcze zapach świetny! tym moge całe wnętrze wysmarować :) nl też tak pachnie?

 

Jeżeli zapach BnB ci się podoba,to NL to będzie rarytas!!Dla mnie największą frajdę sprawiają zapachy kosmetyków,a PB jest w tym najlepszy!!

A ja dzisiaj cały dzień pałowałem auto po śniegu z dużą dawką ręcznego,a póżniej mycie pianą,felgi r222 i do garażu gdzie ogarnąłem środek.

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwałem płyte pod silnikiem :good:

 

Ja urwalem w ta sama zime co kupilem samochod, pozniej zalozylem nowa i znowu uwalilem, teraz mam to serdecznie gdzies bo co roku musialbym nowa zakladac... pomykam bez oslony pod silnikiem i przynajmniej sie nie martwie ze sie urwie badz polamie a negatywnych skutkow nie odczuwam w zwiazku z brakiem owej oslony - nie liczac wiekszego syfu w komorze silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe wnętrze odkurzyłem,progi plastikowe i wszelkie ubrudzone rzeczy umyłem PB APC,a na deser PB Natural Look i od razu ladnie pachnie w środeczku i aż przyjemnie sie jedzie :mrgreen:

A przed chwilą zajechałem na bezobsługówke i za 2zł opłukałem całe auto samą wodą i wszystko poschodziło,a felgi czyściutki,bez dotykania...Jednak wheel sealant pomaga.. :good:

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Xantii w krytycznych warunkach przekładam wajchę od regulacji zawieszenia w tryb górny, auto podnosi się o jakieś 8 cm i jak do tej pory osłona silnika cała. :P Za to na ręcznym nie poszaleję, ponieważ jakiś "mądry inaczej" Francuz wymyślił, żeby blokował przednie koła. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem pojechałem umyć same felgi bo od czasu zmiany na zimowe strasznie były ufajdane jakims smarem... a że zmieniłem dzień przed opadami śniegu to dopiero teraz zrobiła się temperatura na +. Przy okazji, że była uszkodzona maszyna i ciągle leciała ciepła woda (takim średnim ciśnieniem) to za friko spłukałem dodatkowo całe auto z soli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji (ogrzewany garaż i sprzęt) gruntownie wyczyściłem auto, większość z użyciem pary. Wyprałem dywaniki, wyczyściłem tapicerkę ze skóry następnie zakonserwowałem. Zabezpieczyłem lakier woskiem, po czym wyjechałem z powrotem na biegun północny. 10 minut na drodze i auto ponownie uwalone heheheh Z tego powodu nie lubię zimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się nieco cieplej, czyli tylko -2 stopnie więc pojechałem na myjnie i za całe 3 PLNy umyłem i spłukałem wodą zdemineralizowaną. Nawoskowałem, co nie było łatwe przy minusowej temperaturze i nasmarowałem wszystko co czarne. Teraz ładnie się błyszczy i nie będzie oblodzonych zderzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.