Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, czerwony polysk i to samo zaciski hamulcowe - wyjdzie dobry koktrast do koloru budy :)

 

Czerwony mówisz :idea: Myślałem na razie żeby pomalować w kolor budy albo na biało, wpadły by jeszcze jakieś białe dodatki i myślę że byłby dobry kontrast. Ale na razie nic pewnego :)

 

Dla mnie czerwone zaciski wyglądają pod warunkiem że są to min. 6 tłokowe Porsche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czerwone zaciski wyglądają pod warunkiem że są to min. 6 tłokowe Porsche

To kiedy?

:D

Bardzo fajnie to wychodzi, robi się auto do patrzenia i przejażdżki (no chyba że zamieszasz jeździć nim na tor...), jedni uważają za głupotę inni za fajny pomysł... oboje mają racje, ale na pewno jest to fajne.

Też jestem za czerwonym, ewentualnie niebieski, biały kiepski (a białe detale już w ogóle, zrobi się cyrk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czerwone zaciski wyglądają pod warunkiem że są to min. 6 tłokowe Porsche

To kiedy?

:D

Bardzo fajnie to wychodzi, robi się auto do patrzenia i przejażdżki (no chyba że zamieszasz jeździć nim na tor...), jedni uważają za głupotę inni za fajny pomysł... oboje mają racje, ale na pewno jest to fajne.

Też jestem za czerwonym, ewentualnie niebieski, biały kiepski (a białe detale już w ogóle, zrobi się cyrk)

 

Heble bardzo odległy temat, to co mam do mojej jazdy w zupełności wystarcza :) Jedyny tor na jaki móglbym jechać to Nurburgring :mrgreen:

 

Nad białym zacząłem myśleć jak zobaczyłem to zdjęcie:

7DaBoWl.jpg

 

Wiadomo, biały rotor Rotiforma robi swoje ;)

 

Jutro zapadnie decyzja co do koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władowałem się na minę z zimówkami ;)

Chciałem umyć i przygotowac do odświeżenia czarnym sprayem. Jak zacząłem skrobać to okazało się, że to nie takie hop siup. Podczyszczone,umyte a jutro podkład i malowanie. No i 2 opony do wymiany.

z2.jpg.9d65e7dce0fd4df9ab0ee39251f24f5f.jpg

z1.jpg.702232323e16eaf6533f23712879536e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, ja bym poszedł w grafit ew. czarną perłę i tyle. Nie ma co wprowadzać kolejnego koloru ;)

 

Na 99,9% będzie w kolorze budy, ciemne kolory odpadają bo słabo będzie widoczny w ciemnym wnętrzu.... Niebieski myślę że będzie najbardziej neutralny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan srebrzanka do kaloryferów będzie git :good:

A tak na serio to ten bialy fajnie się prezentuje wraz z tą białą felą.

Dla nie wtajemniczonych wstawię się tu trochę za Grackiem - to jego drugie auto więc mody jak najbardziej ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, Może coś takiego ?

http://www.jula.pl/klucz-do-odkrecania- ... 0nm-173020

Sam nie używałem ale wygląda obiecująco...

 

Ja swego czasu kupiłem w jakimś sklepie (nie wiem czy nie w Lidlu) klucza fajkowy z nasadką 17 i 19 i rozsuwaną rączką, dzięki czemu mamy dużo większą dźwignię do ruszenia śruby. Generalnie od czasu kiedy mam ten klucz odkręcanie śrub to pikuś. Jeszcze żadna śruba mnie nie zaskoczyła. Sam klucz i nasadka też mają się dobrze.

Brat kupił taki sam klucz gdzieś w markecie i po kilku cięższych śrubach pękła mu nasadka. W sumie to nie problem bo wystarczy kupić gdzieś samą nasadkę mimo wszystko pokazuje to, że jakość niektórych kluczy i narzędzi z Lidla jest bardzo przyzwoita. Zdaje się, że to dokładnie taki klucz jak z obrazka poniżej:

 

KLUCZ-KOL2.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.