Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

krd, dzięki za zmianę tematu ;) już myślałem, że przez kilka dni to forum kręci się wokół rozważań między normalnymi oponami a nadlewkami :zly:

 

krd, B8 to już będzie twardo :o btw masz mega kolor lakieru, jeszcze nie widziałem takiej fabii na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw masz mega kolor lakieru, jeszcze nie widziałem takiej fabii na żywo ;)

 

Kolor rzeczywiście jest bardzo fajny. Ale żeby aż tak unikatowy to bym nie powiedział. Mieszkam nie daleko WORDu, i dużo szkół jazdy wybiera właśnie ten lakier na Fabię. Pewnie po to aby był widoczny i tym samym robił im reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie zrobiłem tylko kupiłem... Będzie rollbar ;)

 

Podobno z tych "puzzli" da się go poskładać...

 

tHkTgfq.jpg

 

Zapowiada się sporo spawania, mierzenia, rzeźbienia...

 

Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta w IRECO, polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po misji - wymiana pompek udana - miszyn komplit: :)

lksy.jpg

 

Stare pompki i ich popychacze. Na każdej pompce przeciachany oring:

qdky.JPG

 

A tutaj już nowe na miejscu, jeszcze nie wyregulowane:

6s29.jpg

 

Zadowolony jestem z zabiegu i ciesze się, że mi się samemu udało. :) Autko wkońcu ożyło, jeździ dużo lepiej, w sumie to tak jeszcze nie jeździło. Po niedzieli się pojedzie na zaadaptowanie nowych pompek i korektę. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimowe obuwie :)

A przy okazji....

- prewash VP NSF z Marolexa,

- dwa wiadra z 4Nano UV,

- suszenie Flossy Drayer,

- jako wisienka na torcie S BSD ze stalówkami włącznie...

- letniaczki dostały porządne mycie z Prickiem włącznie, a opony zarobiły kurację SG RD z odrobiną Tenzi Trucka, dopieszczone resztkami Mothersa Foaming All Wheel & Tire Cleaner...

- śruby dostały kąpiel w mocnym stężeniu Tenzi Truck & Tenzi Specjal Green & Red Devil na przemian z kisielem w postaci "Oddechu Smoka" :P

 

Na aucie Colli 476 z podkładem w postaci DG #652 datowane na 12.10.2013

 

jx08.jpg

 

arw5.jpg

 

f5fr.jpg

 

9k98.jpg

 

j6es.jpg

 

e9v2.jpg

 

Na deser kropelki :D

 

4ru3.jpg

 

8exi.jpg

 

l1b6.jpg

 

jaeu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel Power!
słuch masz kolego :mrgreen:

JM ma auto przygotowane na katy,a tu gość przyjechał zapewne swoim daily,świeżo kupionym(widać nowa naklejka na szybie),co i tłumaczyłoby defensywny styl jazdy to i nie chciał zapewne opon zdzierać ;)

Fajnie się komentuje,ale trochę poszaleć,sfajczyć komplet opon,zaliczyć trawnik,to w m3 już nie jest kwestia kilku nadgodzin,przynajmniej przeciętnego Polaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wulkanizator zostawił swoje ślady na alu to potraktowałem dziś cytrynę poniższym zestawem:

feligi X-Clean - Beko na końcu również umyte szamponem a po wyschnięciu na oponki Endurance :-]

ogólne mycie :Ultimate Wash & Wax przy użyciu Microfiber Wash Mitt po czym Water Magnet,

Na końcu dzięki uprzejmości @Marka wszystkie szyby in i out AUTOGLYM CAR GLASS POLISH NEW - sprawdzimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.